Mosturoğlu: Şans Yanımızdaydı

Mosturoğlu: Şans Yanımızdaydı

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Trabzonspor Karşısında Bu Sezon Ligdeki En Zor İç Saha Maçlarını Oynadıklarını Belirterek, 'Futbol Şansı Yanımızdaydı, Ortada Olan Maçı Kazandık' Dedi.

Mosturoğlu: Şans Yanımızdaydı

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Trabzonspor karşısında bu sezon ligdeki en zor iç saha maçlarını oynadıklarını belirterek, ''Futbol şansı yanımızdaydı, ortada olan maçı kazandık'' dedi.

Mosturoğlu, maçtan sonra yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un skor olarak geriye düştükten sonra çok baskılı oynadığını dile getirerek, ''Futbol şansı yanımızdaydı. Ortada olan maçı kazandık. Trabzonspor'u da tebrik ediyorum. Seyri güzel bir maç oldu. Bizim oyuncularımız da canla başla mücadele etti'' dedi.

Transfer çalışmalarıyla ilgili soruları da yanıtlayan Mosturoğlu, ''Şu an kadro takviyesiyle ilgili bir çalışmamız yok. Teknik heyetten talep gelmesi lazım. Şu an gelmedi. Şampiyonlar Ligi bizim için çok önemli, burada ilerlemek için gereken her şeyi yaparız'' diye konuştu.

İç transfer görüşmelerinin sürdüğünü anlatan asbaşkan Mosturoğlu, devre arasında iç transferin tamamlanabileceğini kaydetti.

Şekip Mosturoğlu, bir soru üzerine Appiah ve Kezman ile ilgili kendilerine herhangi bir teklif gelmediğini söyledi.

Şekip Mosturoğlu, Aurelio ve Semih'e taliplilerin bulunduğunun hatırlatılması üzerine, ''Biz kadromuzu korumayı istiyoruz. Şu an için bizim satmayı düşündüğümüz oyuncu yok'' şeklinde konuştu.