Moreclick Agencies@google Eğitimine Katıldı

Moreclick Agencies@google Eğitimine Katıldı

Bültenler - Haberler | Güncel
Moreclick Agencies@google Eğitimine Katıldı

2009 Yılının Son Çeyreğinde, Emea Bölgesi Kalifiye Ajansları için Düzenlenen İleri Düzey Google Eğitimine Türkiye'den Moreclick Katıldı.

Her ülkeden sadece seçkin kalifiye ajansların davet edildiği eğitim İrlanda’nın başkenti Dublin’de 3 gün süren yoğun bir programla tamamlandı.

MoreClick’i İrlanda’daki eğitimde temsil eden Genel Müdür Çiğdem Özkan, bu tür organizasyonlarda ileri seviyede eğitimler verildiğini, bu sayede müşterilerine en son yenilikler ve fırsatları sunma gayretinde olduklarını, ayrıca, bu tür organizasyonlar sayesinde diğer pazarlarla da ilgili bilgi edinme şansı bulduklarını belirtti.

Özkan Şunları kaydetti : “MoreClick olarak bu tür organizasyonlara en üst seviyede katılım sağlıyoruz. Ayrıca personelimizin de sürekli yeniliklerden haberdar olması, ileri derecede optimizasyon tekniklerini uygulayacak seviyede bilgi sahibi olması bizim için çok önemli. Bunun için de çalışanlarımızın da benzer organizasyonlara katılımını teşivik ediyoruz. Çünkü, müşterilerimize bu şekilde katma değerli hizmetler üretebiliyor, reklam giderlerini azaltabiliyoruz."

"Bunun için de gerekli eğitim yatırımlarını sürekli yapıyoruz. Tabi bu rganizasyonların sadece eğitim açısından değil, aynı zamanda kurulan iş birlikleri ve diğer pazarlar hakkında bilgi sahibi olmak açısından da faydası oluyor. Bu tür organizasyonlara dünyanın çeşitli yerlerinden en seçkin ajanslar katılıyor, biz de kendileri ile tanışma fırsatı yakalıyoruz.”

Google’ın ajans programı ile ilgili detaylı bilgi için “http://www.google.co.uk/intl/en/events/agencytraining/s.html ” adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title