Montreal: Montreal'de Okul Baskını: 4 Yaralı

Montreal: Montreal'de Okul Baskını: 4 Yaralı

Montreal'de Bir Okula Silahlı Baskın Yapılması Sonucu Okulda Bulunan 4 Kişinin Yaralandığı Bildirildi. Polis Dawson Koleji'nde Meydana Gelen Saldırıya İlişkin Ayrıntılı Açıklama Yapmazken, Olayı Doğruladı.

Montreal: Montreal'de Okul Baskını: 4 Yaralı

Montreal'de bir okula silahlı baskın yapılması sonucu okulda bulunan 4 kişinin yaralandığı bildirildi. Polis Dawson Koleji'nde meydana gelen saldırıya ilişkin ayrıntılı açıklama yapmazken, olayı doğruladı.

Silahlı bir kişi, Montreal'in merkezinde bulunan Dawson Koleji'ne baskın düzenledi. Polis sözcüsü Melanie Lajoie, İngilizce eğitim veren okula yönelik gerçekleştirilen saldırıyı doğrularken, okulda bulunanlardan bazılarının yaşanan saldırı sebebiyle yaralandıklarını söyledi. LCN Televizyonu, okulun kafeteryasına giren bir adamın çevreye rastgele ateş açtığını, olayda 4 kişinin yaralandığını duyurdu. Televizyonda yer alan haberde polisin, saldırganı yakaladığı belirtildi, ancak bu durumun henüz doğrulanmadığı aktarıldı. Görüntülerde, okuldan korkuyla kaçan öğrenciler ve sedyeyle çıkarılan bir yaralı yer alıyor. Öte yandan Alexandra Nadeau isimli öğrenciyle yapılan röportaja da yer verilen haberde, Nadeau, 10 el silah sesi duyduğunu ve en az 1 kişinin yaralandığını gördüğünü belirtti.