Monıca Cruz, Ayşe İçin Geliyor!

Monıca Cruz, Ayşe İçin Geliyor!

Ayşe Hatun Önal, 28 Şubat'ta Podyumda Olacak. 'Son Kez Mankenlik Yapacağım' Diyen Önal İçin Dünyaca Ünlü Modacı Monica Cruz İstanbul'a Geliyor!

Monıca Cruz, Ayşe İçin Geliyor!

AYŞE HATUN ÖNAL, 28 ŞUBAT'TA PODYUMDA OLACAK. 'SON KEZ MANKENLİK YAPACAĞIM' DİYEN ÖNAL İÇİN DÜNYACA ÜNLÜ MODACI MONİCA CRUZ İSTANBUL'A GELİYOR!

'Çeksene Elini Kırıcan mı Belimi' adlı single'ıyla şarkıcılığa transfer olan Ayşe Hatun Önal, 28 Şubat'ta son kez podyuma çıkacağını açıkladı. Defileye Monica Cruz'un da katılacağını söyleyen Önal, 'Bir yıl aradan sonra yeniden podyumda olmak çok heyecan verici' dedi ve şu bilgileri verdi:

YENİ ALBÜME 10 ŞARKI

'28 Şubat'ta yapılacak Mango defilesine katılacağım. Penelope Cruz'un kardeşi Monica da bu gösteri için İstanbul'a gelecek. Uzun zamandan beri podyuma çıkmıyordum ama bu kez Öner Evez'in ricasını kıramadım...' 'Artık podyuma değil sahneye çıkmak istiyorum' sözleriyle şarkıcılıkta karar kıldığını vurgulayan Ayşe Hatun, yeni albümüyle ilgili şunları söyledi: 'Söz ve müzikleri bana ait olan 10 şarkı yer alacak. Albümün ilk klibini ay sonunda çekeceğiz. Bu yıl adımdan çok söz ettireceğim, sık sık konser vereceğim.'

Kaynak: Gecce