Moldova Temsilcisi Fc Sherıff, İstanbul'a Geldi

Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu İlk Maçında Yarın Beşiktaş ile Karşılaşacak Moldova'nın Sheriff Takımı, Öğlen Saatlerinde İstanbul'a Geldi.

Moldova Temsilcisi Fc Sherıff, İstanbul'a Geldi

Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında yarın Beşiktaş ile karşılaşacak Moldova'nın Sheriff takımı, öğlen saatlerinde İstanbul'a geldi.

Atatürk Havalimanı'nda açıklamalarda bulunan futbolculardan Kennedy Chinwo, turu geçmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, "Genç bir takımız. Beşiktaş'ın önemli oyuncuları olduğunu biliyoruz. Beşiktaş'ı turu geçmeye yakın görüyorum. Bu bir savaş değil, sadece oyun. Turu geçmek için elimizden geleni yapacağız" dedi. Oyunculardan Mamah ise, Beşiktaş'ta Cisse ve Ricardinho'yu tanıdığını söyleyerek, İstanbul'da rövanş için avantajlı bir skor almak istediklerini söyledi.

FC Sheriff Teknik Direktörü Leonid Koutchouk, bu akşam kamp yaptıkları otelde bir basın toplantısı düzenleyecek. FC Sheriff, daha sonra BJK İnönü Stadı'nda yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayarak, maç saatini bekleyecek.

(İY-İY-S)