Öncü Sönmez, model Büşra Canbaz tarafından ölümle tehdit edildiğini ileri sürerek korunma talep etti

Öncü Sönmez, model Büşra Canbaz tarafından ölümle tehdit edildiğini ileri sürerek korunma talep etti

Hürriyet - Haberler | Magazin

İş insanı Öncü Sönmez, "Gidersen kendimi öldürürüm. Benden ayrılırsan seni yakarım" gibi tehdit edildiğini ileri sürerek eski sevgilisi Miss Model Of Turkey 2015 birincisi Büşra Canbaz'dan şikayetçi oldu. Sönmez, eski sevgilisi için korunma talebinde de bulundu.

İş insanı Öncü Sönmez, eski sevgilisi Miss Model Of Turkey 2015 birincisi Büşra Canbaz'ın kendisini ölümle tehdit ettiğini ileri sürerek savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu.

ÇIKAN TARTIŞMADA BEBEĞİNİ Mİ KAYBETTİ?

İstanbul Aile Mahkemesi'ne sunulan dilekçeye göre, Öncü Sönmez ile Büşra Canbaz sevgili olduktan sonra birlikte yaşamaya başladı. Canbaz'ın model olması Sönmez'in ailesi tarafından hoş karşılanmadı. İş insanı, arabasını satarak sevgilisine iş kurdu. Fakat Canbaz, çekimlere gitmeye devam etti ve en sonunda şirket iflas etti. Sönmez ise ilişkiyi bitirme kararı aldı. Ayrılığın ardından model, evsiz kaldığını ve kötü durumda olduğunu söyleyince üzüntü duyan iş insanı tekrar barıştı. En son çıkan tartışmada Canbaz, hamile kaldıktan kısa süre sonra bebeğini kaybettiği ileri sürüldü.

"BENDEN AYRILIRSAN SENİ YAKARIM"

Belediyeden nikah için gün alan Öncü Sönmez, evinden sürekli bir şeylerin çalınması üzerine evliliği erteledi ve ayrılma kararı aldı. Sönmez, kararının ardından Büşra Canbaz'ın "Gidersen önce kendimi öldürürüm. Benden ayrılırsan seni yakarım, biz evleneceğiz. Bana 50 bin lira vermezse onu vurdurtacağım" gibi tehditlerde bulunduğunu iddia etti. Şikayetçi olan Sönmez, kendisini tehdit ettiğini söylediği Büşra Canbaz'dan korunma talep etti. Mahkeme, Canbaz'ın eski sevgilisine 2 ay süreyle yaklaşmamasına karar verdi.

Öncü Sönmez
Model Büşra Canbaz'dan eski sevgilisi Öncü Sönmez'e ölüm tehdidi
Büşra Canbaz
Öncü Sönmez, model Büşra Canbaz tarafından ölümle tehdit edildiğini ileri sürerek korunma talep etti

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları (1)
BOZKURT ERGENEKON : BİZDE İNANDIK...
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title