Mobilya Mağazasında Çıkan Yangın Korkuttu

Mobilya Mağazasında Çıkan Yangın Korkuttu

Erzurum'da Bir Mobilya Mağazasında Çıkan Yangın Mal Sahibini ve Mahalle Sakinlerini Korkuttu. Can Kayıbının Olmadığı Olayda İşyerindeki Eşyaların Birçoğu Yandı.

Mobilya Mağazasında Çıkan Yangın Korkuttu

Erzurum'da bir mobilya mağazasında çıkan yangın mal sahibini ve mahalle sakinlerini korkuttu. Can kayıbının olmadığı olayda işyerindeki eşyaların birçoğu yandı.

Erzurum Yıldızkent semti Osmangazi mahallesinde Bekir Taşkesen'e ait olduğu belirtilen mobilya mağazasında, sebebi henüz netlik kazanmayan bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangında işyerindeki eşyaların birçoğu yandı. Bu sırada olay yerine gelen itfaiye ekipleri, büyüyen yangını kontrol altına alamayınca ek itfaiye aracı çağırıldı. Doğal gaz ekipleri ise yangının büyüme ihtimaline karşı işyerinde tedbir aldı. Çıkan yagın mahalle sakinlerini de endişelendirdi. Yangın nedeniyle fenalık geçiren işyeri sahipleri ve yakınlarına olay yerinde bulunan ambulansta sağlık ekiplerince müdahale edildi. Başka binalara sıçramadan önlenen yangın sonrasında emniyet ekipleri olay yerinde inceleme yaparak rapor tuttu.

Kaynak: CHA