TEB Junior İki Ödül Birden Aldı

TEB Junior İki Ödül Birden Aldı

TEB Junior, dijital pazarlama iletişiminde sektörün en iyilerinin belirlendiği "Mixx Awards Türkiye 2012" kapsamında iki ödül aldı.

TEB Junior İki Ödül Birden Aldı

Türk Ekonomi Bankası'nın (TEB) 6-12 yaş arasındaki çocuklara tasarrufu ve ekonomiyi öğretmek amacıyla hayata geçirdiği TEB Junior, dijital pazarlama iletişiminde sektörün en iyilerinin belirlendiği

"Mixx Awards Türkiye 2012" kapsamında iki ödül aldı.

Yapılan açıklamaya göre, TEB Junior, "Mixx Awards Türkiye 2012" kapsamında, "Marka Destinasyon Siteleri" kategorisinde Altın Mixx, "Markalı İçerik" kategorisinde ise Bronz Mixx ödülüne layık görüldü. TEB Junior ayrıca, Altın Mixx kazandığı kategoride yarışmanın uluslararası ayağı olan Mixx Europe'a katılmaya da hak kazandı.

Uluslararası bir yarışma olan Mixx Awards, interaktif reklamcılığı geliştiren ekipleri ve markaları ödüllendiriyor.

-TEB, finansal okuryazarlığı arttırmaya yönelik projesine çocuklardan başladı-

Türkiye'deki finansal okuryazarlığın arttırılmasına katkı sağlamak adına hayata geçirdiği Aile Akademisi projesiyle şubelerini okula, çalışanlarını ise birer Aile Danışmanı'na çeviren TEB, bu hedef doğrultusunda işe çocuklardan başlamış ve TEB Junior adlı internet sitesini geliştirmişti.

İnternet üzerinde www.tebjr.com adresinden ulaşılabilen TEB Junior, eğlenceli eğitim modülleri ve oyunlarla çocuklara ekonomi ile ilgili terimleri öğretirken, para tanıma uygulaması ile de kağıt paraları bilgisayarlarının kamerasına gösteren çocuklara o paranın değerini ve onunla neler alabileceğini anlatıyor.

Muhabir: İstanbul

Yayıncı: Zekeriya Gülün - İSTANBUL