Miss Turkey 2018'in Birincisi Şevval Şahin'in Sevgilisi ile Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Miss Turkey 2018'in Birincisi Şevval Şahin'in Sevgilisi ile Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Önceki gece 2018 Türkiye Güzeli seçilen Şevval Şahin'in sevgilisi ortaya çıktı. Şahin'in sevgilisi Pakistan asıllı Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada ile fotoğrafları hızla yayıldı.

Geçtiğimiz gece Türkiye'nin en güzel 20 güzelin yarıştığı Miss Turkey 2018'de birincilik ipini göğüsleyen Şevval Şahin, gündemin en çok konuşulan isimlerin arasında yerini aldı. Yarışmada birinci olmasıyla dikkatleri üstüne çeken güzel modelin, özel hayatı da yakın markaj altında.

SEVGİLİSİ ORTAYA ÇIKTI

Türkiye'nin en güzel 20 kızının kaldığı Miss Turkey 2018'in birincisi Şevval Şahin'in, sevgilisi ortaya çıktı. 19 yaşındaki modelin, moda eğitimi gördüğü Londra'da tanıştığı Pakistanlı Syed Amir-Ali Kirmani Peerzada ile aşk yaşadığı öğrenildi. 19 yaşındaki genç kızın Pakistanlı aşkıyla olan fotoğrafları ise medyada hızla yayılmaya başladı. Genç modelin aşkının ise atlara, silahlara ve lüks otomobillere meraklı olduğu söyleniyor.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.