Mislicom 3.Lig Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor - Bucaspor 1928 maçı ne zaman, saat kaçta? Hangi kanalda yayınlanacak? - Haberler
Haberi Paylaş

Mislicom 3.Lig Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor - Bucaspor 1928 maçı ne zaman, saat kaçta? Hangi kanalda yayınlanacak?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Mislicom 3.Lig Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor - Bucaspor 1928 maçı ne zaman, saat kaçta? Hangi kanalda yayınlanacak?

Mislicom 3. ligde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Bugün oynanacak play off çeyrek final Misli com 3. lig karşılaşmalarından birisi Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor - Bucaspor 1928 maçıdır. Peki Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor - Bucaspor 1928 maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak? Maçın hakemleri kimler?

Mislicom 3. lig mücadeleleri tüm hızıyla deva ediyor. Bugün 3. lig Play Off Müsabakaları çeyrek final maçları oynanacak. Bugünkü maçlardan birisi de Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor - Bucaspor 1928 maçıdır. Peki üçüncü lig maçı ne zaman başlıyor, saat kaçta, hangi kanalda olacak? Maç şifresiz izlenebilecek mi? Maçın hakemleri kimler?

Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor - Bucaspor 1928 maçı 6 Mayıs Perşembe günü (bugün) saat 16:00 'da başlayacaktır.

Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor - Bucaspor 1928 maçı Misli web sitesinden ve uygulamasından canlı olarak yayınlanacaktır.

Maç, İstanbul'da oynanacak.

CİHAN AYDIN(Hakem)

SEYFETTİN ÜNAL(1. Yardımcı Hakem)

GÖKHAN BARCIN(2. Yardımcı Hakem)

ENVER AYDIN(Dördüncü Hakem)

FERHAT GÜNDOĞDU(Gözlemci)

BÜLENT KAR(Temsilci)

HÜSEYİN GÜLEÇ(Temsilci)

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title