Misafir yeni bölüm ne zaman? Misafir 5. bölüm bugün var mı? Misafir 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Misafir yeni bölüm ne zaman? Misafir 5. bölüm bugün var mı? Misafir 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Misafir yeni bölüm ne zaman? Misafir 5. bölüm bugün var mı? Misafir 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Ekranların sevilen dizisi Misafir bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Misafir dizisi izlemek isteyen izleyiciler Misafir yeni bölüm ne zaman, Misafir 5. bölüm bugün var mı, Misafir son bölümde neler oldu, şeklinde aramalar yapıyor. İşte, detaylar...

Diziseverlerin merakla beklediği Misafir bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Misafir dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Misafir yeni bölüm ne zaman, Misafir bölüm bugün mü, Misafir yeni bölümde neler olacak şeklinde aratıyor.

MİSAFİR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Güneş hayatında ilk kez kendini Erdem'in yanında güvende ve sevilmiş hissetmiştir. Fakat mutluluğu ve huzuru uzun sürmez. Güneş her şeyi hatırladığını itiraf etse de gerçeklerin tamamını Erdem'le paylaşmaya hazır mıdır? Erdem ise Gece hakkındaki gerçekleri öğrendiğinde Güneş'i korumayı seçecek midir?

MİSAFİR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Tüm gerçekler ortaya çıkınca Erdem geçmişin acısıyla mı yoksa geleceğin umuduyla yaşamayı mı seçecektir? Gece ise hayatına Güneş olarak devam edebilmek için Gece'nin suçlarının bedelini ödeyecek midir?

Haberler.com - Gündem

Misafir, Gündem, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title