Mirkelam ve Ekibi Eğitime Destek İçin Çalışacak

Mirkelam ve Ekibi Eğitime Destek İçin Çalışacak

Mirkelam ve Ekibi Eğitime Destek İçin Çalışacak
Bültenler - Haberler | Güncel

Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi hekimleri eğitime destek için çalışacak.

Anne ve babası adına Birecik İlçesinde birer okul yaptıran, kendi adına bir halk eğitim merkezi ve bir sağlık ocağı inşa ettiren Dr Hüseyin Mirkelam ve ekibi yarın Gaziantep Valisi Erdal Ata tarafından startı verilen eğitim seferberliğine destek sağlamak için çalışarak bir ilki gerçekleştirecek. Mirkelam'ın bu kararının ardından bir çok işletmenin de benzeri çalışmalarla eğitime destek vereceği de öğrenildi.

Gaziantep Valisi Erdal Ata tarafından ilan edilen eğitim seferberliğine destek sağlamak üzere yarın Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi hekimleri eğitime destek için çalışacak. Gün boyu yapılacak olan her türlü tedavi ve ameliyat gelirlerinin kampanyaya bağışlanacağı açıklandı. Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi'nin eğitime destek çabaları kamuoyunda taktirle karşılanırken Başhekim Dr Hüseyin Mirkelam'ın eğitim gönüllüsü olduğu ve Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde babasının adına bir ilköğretim okulu, annesinin adına bir ilköğretim okulu, kendi adına ise bir sağlık ocağıyla halk eğitim merkezi inşa ettirerek Milli Eğitim Bakanlığına bağışladığı, bunun dışında her yıl özellikle 19 Mayıs ve 23 Nisan tarihlerinde çocukları ücretsiz muayene tedavi ve ameliyat ettiği biliniyor. Gaziantep'te başlatılan eğitim seferberliğinde Gaziantep Valisi Erdal Ata, İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem Serin ve eğitimci ordusunu yalnız bırakmayacaklarını ifade eden Özel Mirkelam Göz Lazer Göz Merkezi Basın Halkla İlişkiler Müdiresi Emel Göngör "Yarın gün boyu elde edilecek gelir Gaziantep Valiliğinin tarafından startı verilen eğitime destek kampanyasına bağışlanacaktır.

Merkezimizin eğitim alanındaki duyarlılığı ve merkezimiz baş hekimi sayın Dr Hüseyin Mirkelam'ın yaptırdığı okullar, sağlık ocağı ve halk eğitim merkezi eğitime verdiğimiz önemin en önemli göstergesidir. Bu kampanyada da merkezimiz hekimleri Sayın Dr Edip Temiz Yürek, Dr Süleyman Yıldırım ve Dr Hüseyin Mirkelam aldıkları ortak bir kararla merkezin bir günlük gelirlerini eğitime destek için bağışlayacaklardır" dedi.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title