Mırco İçin 6 Bin İhbar - Haberler
Haberi Paylaş

Mırco İçin 6 Bin İhbar

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Dünya
Mırco İçin 6 Bin İhbar

3 Eylül'den Bu Yapa Kayıp Olan 11 Yaşındaki Mirco İsimli Çocuğun İçinde Görüldüğü Otomobil İçin 6 Binden Fazla İhbar Yapıldı

Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'ndeki Grefrath kasabasında 3 Eylül'den bu yapa kayıp olan 11 yaşındaki Mirco isimli çocuğun içinde görüldüğü otomobil için 6 binden fazla ihbar yapıldı.

Mirco'nun akıbetini belirlemek amacıyla özel ekip oluşturulurken Lünen'de emekli bir görgü tanığının, çocuğun kayboluşundan 3 gün sonra bir süpermarket parkında otomobilin arka koltuğunda hareketsiz bir çocuk gördüğünü, başı öne eğik sürücünün hızla park yerinden uzaklaştığını bildirdi.

Grefrath'ta 2 ayı aşkın süreden bu yana aranan Mirco'nun 7 Eylül 2010 tarihinde kıyafetleri bulunmasından sonra polisin aradığı 'Passat Kombi' marka otomobil için şimdiye kadar 6 bini aşkın ihbar geldi. Mönchengladbach Polisi, bu kadar fazla ihbara rağmen somut sonuca ulaşılamadığını söyledi.

Mırco İçin 6 Bin İhbar

Mırco İçin 6 Bin İhbar

Mırco İçin 6 Bin İhbar

Mırco İçin 6 Bin İhbar

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title