Miras İngilizler'i Kızdırdı!

Miras İngilizler'i Kızdırdı!

Yapımcılığını Gdyfilm Adına Kaan Girgin'in Üstlendiği 'Miras' Filmi İngilizler'i Çok Kızdırdı. Filmin İnternet Sitesinin İngiltere Üzerinden Hack Edildiği Ortaya Çıktı..

Miras İngilizler'i Kızdırdı!

YAPIMCILIĞINI GDYFİLM ADINA KAAN GİRGİN'İN ÜSTLENDİĞİ 'MİRAS' FİLMİ İNGİLİZLER'İ ÇOK KIZDIRDI. FİLMİN İNTERNET SİTESİNİN İNGİLTERE ÜZERİNDEN HACK EDİLDİĞİ ORTAYA ÇIKTI..

14 Mart 2008 sinemalar da gösterime girecek olan 'Miras' filmi Osmanlı İmparatorluğu'nun en uzun süre saltanat süren padişahlarından II. Abdülhamid'in Musul ve Kerkük'te kendine ait topraklarıyla ilgili şimdiye kadar gizli kalmış bilinmeyen bir çok gerçeği günümüzde ortaya çıkarıyor. Bu filmin çekildiğini öğrenen İngilizler, tarihi gerçeklerden öylesine ürkmüş olmalılar ki, henüz film çekim aşamasındayken, filmin tanıtımı için hazırlanmış olan www.mirassinema.com sitesini bugün hacklediler..

Filmin yapımcıları tarafından yapılan araştırmada sitenin İngiltere üzerinden hack edildiği anlaşıldı.

Çekimleri halen devam eden filmde Hintli, Kanadalı, Türk ve İngiliz oyuncular başrolü paylaşıyorlar. Bugüne kadar yapılan aksiyon filmleri arasında konusu ve çok özel film efektleriyle de dikkatleri üzerine çeken 'Miras' vizyona girmeden gündemin en çok konuşulan filmi oldu.