Miniklerin Şiirleri Vekilleri Duygulandırdı

Miniklerin Şiirleri Vekilleri Duygulandırdı

Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Tarafından Düzenlenen Şiir Dinletisi Milletvekillerini Duygulandırdı. Miniklerin Okuduğu Şiirler Karşısında Duygulanan Vekillerin Zaman Zaman Gözleri Yaşardı.

Miniklerin Şiirleri Vekilleri Duygulandırdı

Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı tarafından düzenlenen şiir dinletisi milletvekillerini duygulandırdı. Miniklerin okuduğu şiirler karşısında duygulanan vekillerin zaman zaman gözleri yaşardı.

Gönüllü Eğitimciler Şiir Derneği'nin şiir dinletisine, AK Partili bazı milletvekillerinin yanı sıra Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek de katıldı. Şiir dinletisinde izleyiciler arasında Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Atilla Maraş, Konya Milletvekili Halil Ürün ve Bursa Milletvekili Faruk Anbarcıoğlu da vardı. Şiir okuma yarışmasında birinci olan Zeynep Rüveyda Gökmen'in İstiklal Marşı'nı okumasıyla başlayan etkinlik, daha sonra diğer öğrencilerin şiirleriyle devam etti. Geceye davetli vekillerin şiirleri dinlerken bir hayli duygulandıkları dikkatlerden kaçmadı.

(DA-ÖK-Y)