Minikler, Başkan Alıcık'ı 23 Nisan Gösterilerine Davet Etti

Minikler, Başkan Alıcık'ı 23 Nisan Gösterilerine Davet Etti

Nazilli’de okul öncesi eğitim sektöründe 2-6 yaş gruplarına 12 ay boyunca hizmet veren Özel 23 Nisan Kreş Anaokulu ve Çocuk Kulübü öğrencileri her sınıftan temsili öğrencileri ile Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.

Minikler, Başkan Alıcık'ı 23 Nisan Gösterilerine Davet Etti

Nazilli'de okul öncesi eğitim sektöründe 2-6 yaş gruplarına 12 ay boyunca hizmet veren Özel 23 Nisan Kreş Anaokulu ve Çocuk Kulübü öğrencileri her sınıftan temsili öğrencileri ile Belediye Başkanı Haluk Alıcık'ı makamında ziyaret etti.

Belediye başkanının makamında olmanın tatlı heyecanını yaşayan öğrenciler okul içerisinde hazırlanıp tiyatro salonunda sunacakları '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı' gösteri programına Başkan Haluk Alıcık'ı davet ederek kendisini aralarında görmekten mutluluk duyacaklarını dile getirdi. Öğrencileri makamında ağırlayan Haluk Alıcık ise her bir çocuk ile tek tek ilgilenerek, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Yoğun Belediye ve seçim çalışmaları arasında kendilerine zaman ayırdığı için Başkan Alıcık'a teşekkür eden Okul Müdürü Esin Ülkü Beyazıt; "Öğrencilerimiz ile belediye başkanlığına yaptığımız bu ziyarette Haluk Alıcık'ın yoğun programına rağmen okul öncesi eğitime ve çocuklara verdiği önemin bizleri onurlandırdığını paylaşmak istedik. Gerçekleşen bu ziyarette çocuklarımıza tüm belediye çalışanlarının gösterdiği yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederek, başarılarının devamını dileriz" dedi. - AYDIN

Kaynak: İHA