Minik Tekvandocular Gösterileriyle Terörü Lanetledi

Ankara'da Bugün Minik Tekvandocular ve Ülkü Ocaklarına Bağlı Bir Grup, Aktütün Karakolu'na Yapılan Terör Saldırılarını Lanetledi.

Minik Tekvandocular Gösterileriyle Terörü Lanetledi

Ankara'da bugün minik tekvandocular ve ülkü ocaklarına bağlı bir grup, Aktütün Karakolu'na yapılan terör saldırılarını lanetledi.

Ankara'ya bağlı Gülveren semtinde faaliyet gösteren Gürsoy Tekvando kulübü, Kızılay'da YKM binası önünde şehitler için bir gösteri sahneledi. Tekvando hocası Gürsoy, yetiştirdiği çocukların ülkenin geleceği olduğunu belirterek, "Terörün ülkenin birliğine ve dirliğine yönelik yaptığı bu hain saldırılar bizim ülkemize ve milletimize daha çok sahip çıkmamızı gerektiriyor." dedi. Ülkenin birlik ve beraberliği için devleti yönetenlere de seslenen Gürsoy, "Gelin ayda bir defa bir araya gelin çay için, birbirimizi düşürmek biz ne verebilir." dedi.

Ülkü Ocaklarına bağlı bir grup ise Demetevler semtinde bayrak açarak terörü lanetledi. İstiklal Marşı'nı söyleyerek eyleme başlayan grup şehitler için saygı duruşunda bulunarak, terörü lanetledi. (CİHAN)