Minik Leyla'nın Elbiseleri Tarlada Bulundu

Minik Leyla'nın Elbiseleri Tarlada Bulundu

Minik Leyla'nın elbiseleri tarlada bulundu Leyla'nın cansız bedeninin bulunduğu yere yakın elbiselerde bulunduAĞRI - Ağrı'da bayram günü kaybolan ve dere kenarında cansız bedeni ulunan minik Leyla'nın en son üzerinde bulunan elbiseleri tarlada bulundu.

Minik Leyla'nın elbiseleri tarlada bulundu
Leyla'nın cansız bedeninin bulunduğu yere yakın elbiselerde bulundu

AĞRI - Ağrı'da bayram günü kaybolan ve dere kenarında cansız bedeni ulunan minik Leyla'nın en son üzerinde bulunan elbiseleri tarlada bulundu.
Ağrı'da Ramazan Bayramı'nın birinci günü olan 15 Haziran tarihinde kaybolan minik Leyla arama kurtarma çalışmalarının 18'nci gününde köye 3 kilometre uzaklıkta bulunan dere kenarında bulunmuş yapılan otopsinin ardından toprağa verilmişti. 3 buçuk yaşındaki minik Leyla'ya ait elbiseler dün akşam saatlerinde tarlasını biçen bir vatandaş tarafından bulundu. Durum jandarma ve AFAD ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen jandarma çevrede geniş güvenlik önlemi alarak tarla içinde arama çalışması başlattı. Olay yeri inceleme ekiplerinin de katıldığı çalışmada tarla didik didik arandı. Leyla'nın ayakkabısı, penyesi ve çorapları tarlanın ortasında bulundu. Ekipler Leyla'ya ait elbiseleri tutanak tutup teslim aldı.
'Leyla'nın elbiseleri cesedin bulunduğu alana 200 metre uzaklıkta bulundu'
Elbiselerin bulunması ile ilgili açıklamalarda bulunan Leyla'nın amcası Yusuf Aydemir yaptığı açıklamada, "leyla arama kurtarma çalışmalarının 18'nci günüde bulundu. Çalışmalar kapsamında jandarma, korucu ve AFAD ekipleri çok çalıştılar. Bulamadılar. Defnedildikten bir hafta sonrada elbiseleri bulundu. Bizim bir akraba tarlayı biçerken Leyla'ya ait penyeyi buluyor. Diğer elbiseleri de jandarma tarlayı ararken kilotlu çorabı bulundu. Olay yeri inceleme ekibi geldi. AFAD ve jandarmada geldi. Penyeyi buldular. Daha sonra köye doğru arama yapacaklardı bu sırada Leyla'ya ait diğer elbiseler tarla içerisinde bulundu. Drone bulamadı. Jandarma buldu. Leyla'nın elbiseleri cesedin bulunduğu alana 200 metre uzaklıkta bulundu" dedi.