Minik Dev Adamlar Karşılaştı

Minik Dev Adamlar Karşılaştı

12 Dev Adam Basketbol Okulları Kayseri ekibi, Bahçeşehir Koleji Kayseri İlköğretim Okulu Basketbol takımı ile bir dostluk maçı yaptı.

Minik Dev Adamlar Karşılaştı

12 Dev Adam Basketbol Okulları Kayseri ekibi bu hafta sonu düzenlenen antrenmanlar sırasında Bahçeşehir Koleji Kayseri İlköğretim Okulu Basketbol takımı ile bir dostluk maçı yaptı.

Maçtan sonra bir değerlendirme yapan 12 Dabo Kayseri gurubu Antrenörü Hasan Aksoyak, "Bu tür hazırlık ve dostluk maçlarını düzenli olarak yapmaktayız. Bu maçların bir yenisi olarak ta Kayseri'de okullar arası müsabakalar katılmak için hazırlıklarına devam eden Bahçeşehir Koleji Kayseri İlköğretim Okulu Basketbol takımı ile bir dostluk maçı yaptık. Maç 38-38 beraberlikle sonuçlandı. Bu maç sayesinde bugüne kadar yapmış olduğumuz antrenmanlar sayesinde kursa devam eden çocuklarımızın gelişim düzeylerini görme şansı bulduk. Antrenmanlarda öğrendikleri teknikleri sahada uygulama şansı buldular. Son derece zevkli ve çekişmeli bir maç oldu. Maça velilerin ilgisi son derece fazlaydı. Bundan sonraki haftalarda da bu maçları yapmaya devam edeceğiz. Bu sezon Kayseri de düzenlenen tüm altyapı kategorilerine de katılarak çocuklarımızın maç tecrübesi kazanması içinde katkıda bulunmaya çalışacağız." diye konuştu.

(SK)

24.12.2012 10: 23: 42

TSI

NNNN - KAYSERİ