Minik Basketbolcular Fidan Dikti

Minik Basketbolcular Fidan Dikti
Cİhlas Haber AjansıN - Haberler | Yerel

Çankırı Basketbol Akademi Spor Kulübü’nün minik sporcuları ve aileleri Doğantepe Erozyon Kontrol Sahası’nda fidanları toprakla buluşturdu.

Çankırı Basketbol Akademi Spor Kulübü’nün minik sporcuları ve aileleri Doğantepe Erozyon Kontrol Sahası’nda fidanları toprakla buluşturdu. Minik sporcuların ve ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği ağaç dikme etkinliğinde dikilen fidanların ilk suyu verildi.

Etkinlikte Orman İşletme Müdürlüğü Ağaçlandırma Şefi Burak Özkan, fidanların nasıl dikileceği konusunda bilgi verdi. Özcan, herkesin ağaç dikme duyarlılığına sahip olmadığını ifade ederek minik sporcular ve ailelerine teşekkür etti.

Basketbol Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akay ise etkinliği katılanlara teşekkür ederken, amaçlarının sporcu ailelerinin kaynaşması sağlamak olduğunu, bunun yanında ağaç dikerek hayırlı bir iş yapmalarına vesile olmak istediklerini söyledi.

Basketbol Antrenörü Cihat Maraz da kulübü kurduklarında ağaç dikme projelerinin olduğunu, etkinliğin bu kapsamda gerçekleştirildiğini belirterek “Çocuklarımızı toprakla buluşturduk. Amacımız sporcularımızın diktikleri ağaçlarla ilgilenmeleridir” diye konuştu.

Minik sporcular ve aileleri fidanları el birliği içinde toprakla buluştururken, anı çektikleri fotoğraflarla ölümsüzleştirdiler.

Minik Basketbolcular Fidan Dikti

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title