Mını Haberleri

Mını haber, Mını son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mını - 20.05.2011
Kırklareli'de Kakava Coskusu
Kırklareli 21'nci Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali'nde sahneye çıkan ve 40'ncı sanat yılını dolduran Zülfü Livaneli, konser alanını dolduran yaklaşık 15 bin kişiye unutulmaz anlar yaşattı
Mını - 20.05.2011
Zeynep Dizdar, Ereğli'de Hayranlarını Coşturdu
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında konser veren pop müziği sanatçısı Zeynep Dizdar, hayranlarını coşturdu
Mını - 20.05.2011
Marmaris'te Hadise Rüzgarı
Hadise, Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında sahne aldı
Mını - 20.05.2011
Kırklareli Kakava Festivali'nde Livaneli Coşkusu
Kırklareli 21'nci Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivali'nde sahneye çıkan ve 40'ncı sanat yılını kutlayan Zülfü Livaneli, konser alanını dolduran yaklaşık 15 bin kişiye unutulmaz anlar yaşattı.
Mını - 20.05.2011
M1 Olimpiyat Oyunları Gaziantep'te 21-22 Mayıs'ta Düzenlenecek
Metro Group Asset Management'ın yönetimini yaptığı M1 Merkez ve Meydan Merter Alışveriş Merkezleri, bu yıl da sporseverleri buluşturmaya devam ediyor.
Mını - 20.05.2011
Marmaris'te Hadise Rüzgarı
Hadise, Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında sahneye çıktı
Mını - 20.05.2011
Zeynep Dizdar, Ereğli'de Hayranlarını Coşturdu
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında konser veren pop müziği sanatçısı Zeynep Dizdar, hayranlarını coşturdu.
Mını - 20.05.2011
Fethiye'de Gençlik Konseri
Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla sanatçı Hüseyin Turan ve Şevval Sam konser verdi.
Mını - 20.05.2011
ASUS’un Hızlı Bilgisayar Toplama Yarışması Tam Gaz Devam Ediyor!
Fırtına devam ediyor! En Hızlı Olduğunu kanıtlama sırası sende!
Mını - 20.05.2011
Hızlı Pc Toplama Yarışması Devam Ediyor!
ASUS'un hızlı bilgisayar toplama yarışması devam ediyor! İşte yarışmanın sonraki durağı...
Mını - 19.05.2011
Çocuk Sahibi Olamayanlara Yeni Umut!
Bebek sahibi olma olasılığı çok düşük ve normal tüp bebek yöntemiyle şans bulamayan hastalara uygulanan ''mini tüp bebek'' yöntemiyle, gebelik ihtimalinin artırıldığı bildirildi.
Mını - 19.05.2011
Aydın'da Motosiklet Şov
Forum Aydın Alışveriş Merkezi'nde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle motosiklet şovu düzenlendi.
Mını - 19.05.2011
Kırşehir'de 19 Mayıs Coşkulu Geçti
Kırşehir'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, coşkuyla kutlandı. Sabah saatlerinde Atatürk Anıtı'na çelenklerin sunulmasıyla başlayan tören, Ahi Stadı'nda devam etti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Kırşehir Valisi Mehmet Ufuk Erden, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Osman Uçar ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, halkın bayramını kutladı.
Mını - 19.05.2011
Karşıyaka Spor Şenliği Sona Erdi
Karşıyaka Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Karşıyaka Spor Şenliği sona erdi.
Mını - 18.05.2011
Nihat Odabaşı, Canan Anderson, İlker Kızmaz Mardin’de Çocuklarla Buluştu
GAP İdaresi İşbirliğiyle Hayata Geçirdiği Cheetos Gelişim Merkezleri Ve "Kızlarımız Okuyor" Projelerinde Eğitim Gören Çocuklar İçin "Kariyer Günü" Düzenlendi
Mını - 18.05.2011
Kadın Çiftçilerin Bölge Birincisi Ağrı’dan
Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi Ve Proje Yarışması'nın Bölge Finali Ağrı'da Yapıldı.
Mını - 18.05.2011
Mehmet Ali Şahin, Güney Kore'deki Temaslarına Başladı
Güney Kore'deki G-20 Parlamento Başkanları Zirvesi'ne katılmak için başkent Seul'e gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mehmet Ali Şahin, zirve öncesi bu ülkedeki temaslarına başladı.
Mını - 18.05.2011
Ankara'da "Mini Hentbol Şenliği"
Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) ve Gençlik ve Spor Ankara İl Müdürlüğü tarafından organize edilen "Mini Hentbol Şenliği" 23-24 Mayıs tarihlerinde Ankara'da yapılacak.
Mını - 18.05.2011
5. Türkiye Mini Voleybol Şenliği, 21-22 Mayıs'ta İstanbul'da Yapılacak
Türkiye Voleybol Federasyonunun katkılarıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Türkiye Mini Voleybol Şenliği"nin beşincisi 21-22 Mayıs'ta İstanbul'da yapılacak.
Mını - 18.05.2011
Hürriyet Endüstri Meslek Lisesi'nin Robotları Ödüle Doymuyor
Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslesi Lisesi öğrencileri tarafından geliştirilen robotlar, 5. Uluslararası Robot Yarışması'nda 3 ödül aldı.
Mını - 18.05.2011
Arınç: Engellileri Biz Fark Ettik, Sorunlarını Çözdük, Daha Fazlasını Yapacağız
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, engellilerin kendi hükümetleri döneminde fark edildiğini ve sorunlarının büyük oranda çözüldüğünü söyledi. Arınç, "Daha fazlasını yapacağız. Bakım ücretlerini artıracağız, sosyal hayatı da kolaylaştıracağız. " dedi. Bülent Arınç, eşi Münevver Arınç'la birlikte Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde engellilerle bir araya geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve milletvekili adaylarını da katıldığı toplantıya engelliler yoğun ilgi gösterdi. Bazı engelliler, dosyalar halinde hazırladıkları sorunlarını Bülent Arınç'a teslim etti. Arınç ve eşi, engellilerden oluşan mehter takımının mini konserini büyük bir beğeni ile izledi.
Mını - 17.05.2011
Denizli'de Resim ve Heykel Çalışmaları Müzik Eşliğinde Sergilendi
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında, resim ve heykel çalışmalarını sergiledi, vatandaşlara mini konser verdi.
Mını - 17.05.2011
Alanya'da Norveç Kültür Evi Açıldı
Antalya'nın Alanya ilçesinde 17 Mayıs Norveç Milli Bayramı kutlamaları kapsamında, 'Norveç Kültür Evi' açıldı.
Mını - 17.05.2011
Spor Ve Eğlence Bu Şenlikte Bir Arada
Bu Yıl 14.Sü Düzenlenecek Olan ES Voleybol "Mini Voleybol Şenliği", Birbirinden Renkli Etkinliklerle 28–29 Mayıs 2011 Tarihlerinde Koşuyolu Parkı'nda Gerçekleşiyor.
Mını - 17.05.2011
Gülen Yalçın’dan Mezuniyetinize Özel Kıyafetler
Gülen Yalçın "Swarovski Elements" Etiketli Tasarımlarıyla Mezuniyet Günü'nüzü Unutulmaz Kılıyor.
Mını - 17.05.2011
Çocukları Hedef Alan Gıdaya Reklam Yasağı Geliyor
Avusturya'da Obezite Politikası Koalisyonu, hazırladığı detaylı bir raporda, federal hükümetten özellikle zararlı gıdaların reklamları hususunda daha sıkı önlemler almasını istedi.
Mını - 17.05.2011
Shçek Genel Müdür Yardımcısı İmambey Ertem: "Aile Odaklı Hizmet Çalışması Başlattık"
Sosyal Hizmletler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Genel Müdür Yardımcısı İmambey Ertem, 31 bin 700 çocuğu ailesine destek vererek sıcak yuvalarında koruma yaptıklarını bildirdi. Türkiye'de 1921 yılında Himaye-i Etfal Cemiyeti olarak kurulduktan sonra ismi Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunun 90'ıncı kuruluş yıldönümünü Erzurum'da düzenlenen etkinliklerle kutladı. Göğüs Hastanesinin konferans salonundaki törende konuşan Vali Sebahattin Öztürk, "Bu kurumda çalışan müdürden, annelerine, hizmetlilerine, yemek yapanına kadar o insanların bu şefkata ve merhamete sahip olması lazım. Olmayanlar, geçim için bu işi yapanlar bugünden tezi yok bu işi terketsinler" dedi. 7 BİN 500 ÇOCUK AİLESİNE GERİ DÖNDÜ Kurum olarak örnek çalışmalar yaptıklarını belirten SHÇEK Genel Müdür Yardımcısı İmambey Ertem, kurumda yatılı bakım yerine destek vererek aile yanında bakımı tercih ettiklerini anlattı. İmambey Ertem, "Ekonomik sebeplerle kuruma başvurarak koruma isteyen ailelere destek vererek çocukların ailelerinin yanında bakımını sağlıyoruz.
Mını - 17.05.2011
Çocuklar için "Kariyer Günü"
Cheetos Gelişim Merkezleri ve merkezlerin sorumluluk alanı olan yaş aralığını lise seviyesine taşıyan "Kızlarımız Okuyor" projelerinde eğitim gören çocuklar için "Kariyer Günü" düzenlendi.
Mını - 17.05.2011
Alanya'da 'norveç Evi' Açıldı
Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Norveç Milli Bayramı kutlamaları kapsamında 'Norveç Evi' açıldı.
Mını - 17.05.2011
Bu Fiyatlar Cimrileri Genç Tutar
"Yaşasın Cimrilik" sloganıyla hesabını bilen tüketicilerine seslenen Saturn, Türkiye ile birlikte toplam 13 ülkede 230'dan fazla mağazasıyla teknoloji keyfini, yaşamınızın bir parçası haline getirmenizi sağlamaya devam ediyor.
Mını - 17.05.2011
'aile Odaklı Hizmet Çalışması Başlattık'
Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Genel Müdür Yardımcısı İmambey Ertem, 31 bin 700 çocuğun ailesine destek vererek sıcak yuvalarında koruma yaptıklarını söyledi. Türkiye'de 1921 yılında Himaye-i Etfal Cemiyeti olarak kurulan SHÇEK'in 90'ıncı kuruluş yıl dönümü, Erzurum'da düzenlenen etkinliklerle kutladı. Göğüs Hastanesi'nin konferans salonundaki törende konuşan Vali Sebahattin Öztürk, "Bu kurumda çalışan müdürden, annelerine, hizmetlilerine, yemek yapanına kadar o insanların bu şefkate ve merhamete sahip olması lazım. Olmayanlar, geçim için bu işi yapanlar bugünden tezi yok bu işi terk etsinler" dedi. 7 BİN 500 ÇOCUK AİLESİNE GERİ DÖNDÜ Kurum olarak örnek çalışmalar yaptıklarını belirten SHÇEK Genel Müdür Yardımcısı İmambey Ertem, kurumda yatılı bakım yerine destek vererek aile yanında bakımı tercih ettiklerini anlattı. İmambey Ertem, şunları kaydetti: "Ekonomik sebeplerle kuruma başvurarak koruma isteyen ailelere destek vererek çocukların ailelerinin yanında bakımını sağlıyoruz.
Mını - 17.05.2011
Minik Öğrenciler Marifetlerini Sergiledi
Osmaniye'de Özel Tomurcuk Kreş ve Gündüz Bakımevi'ndeki 4-5 yaş sınıfı öğrencilerinin düzenlediği etkinlik büyük ilgi gördü.
Mını - 17.05.2011
Nükhet Hotar: Önemli Olan Fiziksel Değil, Kalplerdeki Engellerdir
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, "Önemli olan fiziksel engeller değil, kalplerdeki engellerdir. Biz bunları kaldırmaya talip olduk ve önemli ölçüde başarılı olduk" dedi. AK Parti İl Sosyal İşler Başkanlığı Kaya İzmir Otel Kongre Salonu'nda "Engelliler Gecesi" düzenledi. Geceye, AK Parti Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Nükhet Hotar, Ulaştırma eski Bakanı İzmir Milletvekili adayı Binali Yıldırım, İzmir Milletvekili adayları, AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve görme engelli sanatçı Metin Şentürk katıldı. Programa katılan Binali Yıldırım salonda engelli vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Yıldırım, babasının kucağında gelen 9 yaşındaki 60 cm boyundaki gelişim bozukluğu olan Ali Kavak ile özel olarak ilgilendi. Çok sayıda engelli vatandaşın katıldığı program sırasında salondaki doluluk izdihama yol açtı. Binali Yıldırım, darbuka dinletisi sunan Bilal Göregen'e plaket verdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zihinsel Engelliler Mehteran Takımı'nın gösterisi programa katılanlar tarafından ayakta alkışlandı. Görme engelli sanatçı Metin Şentürk, 16 Mayıs engelliler haftası dolayısıyla sahneye çıkmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Şentürk, hem doğum günü hem de evlilik yıldönümü olan tarihin anlamının büyük olduğunu söyleyerek yeni çıkacak albümünden bir şarkı seslendirdi.
Mını - 17.05.2011
Sgk İl Müdürü, Vali Karaloğlu’nu Ziyaret Etti
Van Sosyal Güvenlik İl Müdürü Basri Tümsek, beraberindeki kurum amirleri ile birlikte Van Valisi Münir Karaloğlu'nu makamında ziyaret etti.
Mını - 17.05.2011
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramına Doğru
Kütahya'da, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Dumlupınar Stadı'nda tören yapılacak. Kentteki kutlamalar, 19 Mayıs Perşembe günü saat 10. 00'dan itibaren Valilik, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanlığı, Belediye Başkanlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörlüğü, Baro Başkanlığı, resmi, özel kurum ve kuruluşların çelenklerinin Zafer Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na bırakılması, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın söylenmesiyle başlayacak. Dumlupınar Stadı'ndaki törenlerde ilk olarak Vali Kenan Çiftçi, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Sami Fındıkoğlu ve Belediye Başkanı Mustafa İça tarafından öğrencilerin ve halkın bayramı kutlanacak. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın söylenmesinden sonra günün anlam ve önemini belirten konuşma, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya tarafından yapılacak. Kılıçarslan Anadolu Lisesi öğrencisi Ferhat Kocabaş "Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi"ni, Atatürk Anadolu Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi Mustafa Biçer "O Geliyor, ", Ali Güral Lisesi öğrencisi Gülsüm Hilal Coşkun "19 Mayıs'ta Düşünceler" şiirlerini, Kılıçarslan Anadolu Lisesi öğrencisi İrem Bayram ise "Gençliğin Ata'ya Cevabı"nı okuyacak. Gençlik ve Dumlupınar Marşları, Ahmet Yakupoğlu Anadolu Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi müzik öğretmeni Erhan Bozkurt sorumluluğunda söylenecek. Tugay Bandosu eşliğinde tören yöneticisi, okulların bayrak ve flamaları, teknik komitede görevli öğretmenler, izci grupları, okulların bando takımları, halk oyunları gösteri grupları, kız ve erkek hareket grupları, Gençlik Merkezi sporcu grupları tarafından yapılacak tören geçişinden sonra Anadolu Öğretmen Lisesi, Ticaret Meslek Lisesi, Ali Güral Lisesi, Kılıçarslan Anadolu Lisesi ve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi halk oyunları ekiplerince halk oyunu gösterileri gerçekleştirilecek. Gençlik Merkezi sporcu grupları ile kız ve erkek hareket gruplarının gösterileri ve final tablosuyla stattaki tören sona erecek. -ÇARŞI Kütahya ALIŞVERİŞ MERKEZİNDE "GENÇLİK ŞÖLENİ"- 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında, Çarşı Kütahya Alışveriş Merkezinde (AVM) "Gençlik Şöleni" düzenlenecek. Çarşı Kütahya AVM ve Beste Medya işbirliğiyle organize edilen etkinlikler kapsamında Kütahya'nın yetiştirdiği milli sporcularla söyleşi, Latin dans gösterisi, Grup ABES'le mini konser, Emrah Kaan ile Paradox adlı tek kişilik stand- up gösteri, özel film gösterimi, çizgi film karakterleri Tom ve Jerry, Buggs Buny, Sünger Bob gösterisi ve hediyeli yarışmalara yer verilecek. Gençler, milli atlet Halil Akkaş ve halterci Erol Bilgin ile söyleşiye katılarak, formalarını imzalatabilecek. 19 Mayıs Perşembe günü 12. 00-18. 00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinliklerle gençlerin güzel bir gün geçirmesi amaçlanıyor. -MHP Kütahya İL BAŞKANI KAMİL Konya- MHP Kütahya İl Başkanı Kamil Konya, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Konya, mesajında, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün doğumunun 130'uncu ve Türk milletinin tarihinde dönüm noktası olarak Samsun'da atılan ilk adımın 92'nci yıl dönümünün milletçe kutlanacağını bildirdi. 19 Mayıs 1919'un, dönemin sömürgeci güçlerince dayatılan bir geleceği reddederek "milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararının kurtaracağına" inanan Atatürk'ün Cumhuriyet ile sonuçlanacak bağımsızlık mücadelesine başladığı gün olduğunu belirten Konya, şunları kaydetti: "Milletimizin hürriyeti ve vatanımızın kurtuluşu için başlayan bu yolculuk, sönmek üzere olan umutları canlandırmış ve herkesin bir ülkü etrafında toplanmasına varan sürece hız ve anlam kazandırmıştır. Bu yönüyle 19 Mayıs ruhu, zedelenen, aşağılanan milli onurun dirilişi, teslimiyetçi, tavizkar yönetimlere karşı milli devletin doğuşu, çağın stratejik dengelerini ve zafiyetini gözeten akıl, sağduyu ve vizyonun adıdır. Toplumsal çatışmalar, fikir ayrılıkları, ümitsizlikler, kırgınlıklar, kaygı ve çekingenlikleri ortadan kaldıran uzlaştırıcı bu silkiniş ve yükseliş, Türk milletine unutulmuş milli değerlerini yeniden hatırlatmış ve kazandırmıştır. Cumhuriyetimizi emanet ettiğimiz geçliğin bizden daha iyi ve daha sorumlu yetişmesi, hepimiz için vazgeçilmez bir milli görev, aynı zamanda vatan borcudur. Vatanımızın birliği ve bütünlüğü uğruna kurtuluş mücadelesinin başladığı bu çok anlamlı günün yıl dönümünde, büyük Türk milletinin ve geleceğimizin teminatı gençlerimizin bayramını kutluyoruz.
Mını - 16.05.2011
Nükhet Hotar: Önemli Olan Fiziksel Engeller Değil, Kalplerdeki Engellerdir
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, "Önemli olan fiziksel engeller değil, kalplerdeki engellerdir. Biz bunları kaldırmaya talip olduk ve önemli ölçüde başarılı olduk" dedi. AK Parti İl Sosyal İşler Başkanlığı Kaya İzmir Otel Kongre Salonu'nda "Engelliler Gecesi" düzenledi. Geceye, AK Parti Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Nükhet Hotar, Ulaştırma eski Bakanı İzmir Milletvekili adayı Binali Yıldırım, İzmir Milletvekili adayları, AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve görme engelli sanatçı Metin Şentürk katıldı. Programa katılan Binali Yıldırım salonda engelli vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Yıldırım, babasının kucağında gelen 9 yaşındaki 60 cm boyundaki gelişim bozukluğu olan Ali Kavak ile özel olarak ilgilendi. Çok sayıda engelli vatandaşın katıldığı program sırasında salondaki doluluk izdihama yol açtı. Binali Yıldırım, darbuka dinletisi sunan Bilal Göregen'e plaket verdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zihinsel Engelliler Mehteran Takımı'nın gösterisi programa katılanlar tarafından ayakta alkışlandı. Görme engelli sanatçı Metin Şentürk, 16 Mayıs engelliler haftası dolayısıyla sahneye çıkmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Şentürk, hem doğum günü hem de evlilik yıldönümü olan tarihin anlamının büyük olduğunu söyleyerek yeni çıkacak albümünden bir şarkı seslendirdi.
Mını - 16.05.2011
İdil Biret'e "Yaşam Boyu Başarı" Ödülü
Andante klasik müzik dergisinin öncülüğünde düzenlenen "Donizetti Klasik Müzik Ödülleri 2011", Rahmi M. Koç Müzesi'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Mını - 16.05.2011
Sivas Belediyesinden Engelliler Şenliği
Sivas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Engelliler Danışma ve Koordinasyon Merkezi tarafından 5'inci Engelliler Şenliği düzenlendi.
Mını - 16.05.2011
Anabilim Swim Fest’te 256 Yüzücü Yarıştı
Anabilim Eğitim Kurumları Tarafından Düzenlenen "Anabilim 3. Yüzme Yarışmaları – Swim Fest" Okulun Ataşehir Kampusu'ndaki Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda Yapıldı.
Mını - 16.05.2011
Stabılo Boss’tan En İyi Patronlara Harika Ödüller
1971'de Lansmanı Yapılan Dünyanın İlk İşaretleme Kalemi STABILO BOSS'un 40. Yılı Kutlamaları Kapsamında Global Bir Kampanya Düzenleniyor.
Mını - 16.05.2011
Derimod, Yeni Sezona Hazır
Sezona iddialı bir başlangıç yapan Derimod, "Her hafta yeni bir koleksiyon" ile sezon boyunca bin farklı model ayakkabı tasarımını müşterilerinin beğenisine sunuyor.
Mını - 16.05.2011
Gemerek Meslek Lisesi'nin Robot Başarısı
Sivas'ın Gemerek ilçesindeki Şehit Ahmet Karahan Endüstri Meslek Lisesi robot yarışmasında uluslararası bir başarı elde etti.
Mını - 16.05.2011
Demet Akalın Bolu'yu Coşturdu
Demet Akalın, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bahar Şenlikleri'nde sahne aldı.
Mını - 16.05.2011
Demet Akalın, 10 Bin Kişiyi Coşturdu
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bahar Şenlikleri'nde sahneye çıkan Demet Akalın, mini deri şortuyla yürek hoplatırken, şarkılarıyla yaklaşık 10 bin kişiyi coşturdu.
Mını - 16.05.2011
Mimar Sinan’da Doğalgaz Sevinci
Gebze Belediyesi'nin girişimleriyle Mimar Sinan Mahallesi'nde doğalgaz çalışmalarının startı dün verildi.
Mını - 15.05.2011
Senegal'in Yükü
Afrika'nın en batısında yer alan Senegal'in başkenti Dakar'da trafiğin yükünü carrapidler çekiyor.
Mını - 14.05.2011
Ramsey- Kip Mağazalarından Bahar İndirimi
Gürmen Group bünyesinde faaliyet gösteren Ramsey- KİP mağazaları geleneksel yüzde 50 bahar indirimi kampanyasını başlattı.
Mını - 14.05.2011
M1 Olimpiyat Oyunları Adana'da Başladı
Bugün Adana'da başlayan M1 Olimpiyat Oyunları kapsamında katılımcılar sokak basketbolu, beach volley, mini futbol dallarında sporun mücadeleci kimliği ile eğlenceyi bir arada yaşıyorlar
Mını - 14.05.2011
Mardin'de Çocuklar İçin "Kariyer Günü" Düzenlendi
Cheetos Gelişim Merkezleri ve merkezlerin sorumluluk alanı olan yaş aralığını lise seviyesine taşıyan kızlarımız okuyor projelerinde eğitim gören çocuklar için "Kariyer Günü" düzenlendi
Mını - 14.05.2011
"Türkiye Okuyor, Hatay Okuyor Kampanyası"
Cumhurbaşkanı Gül tarafından başlatılan "Türkiye Okuyor, Hatay Okuyor, Benimle Okurmusun" projesi kapsamında okumaya dikkat çekmek amacıyla kitap okuma ve kitap bağışı etkinliği düzenlendi
Mını - 14.05.2011
Ankara'da "Müzeler Gecesi"
Elif Koçak - Anadolu Medeniyetleri Müzesi ve Ankara İtalyan Kültür Merkezi, Avrupa'nın diğer müzeleriyle eş zamanlı olarak bugün "Müzeler Gecesi" düzenleyecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mını Haberleri | Mını Haber - Haberler - Sayfa 5 - Mını haberleri, son dakika mını haber ve gelişmeleri burada. Uluslararası Inepo Olimpiyatları Ödülleri Sahiplerini Buldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 07:23:20. #1.15#
title