Mini Şenlik 2017

Mini Şenlik 2017

Yas¸am ve Egˆlence Parkı Life Park bütün çocukları ve ailelerini I·stanbul'un en egˆlenceli ve egˆitici s¸enligˆine davet ediyor.

Mini Şenlik 2017

Yas¸am ve Egˆlence Parkı Life Park bütün çocukları ve ailelerini I·stanbul'un en egˆlenceli ve egˆitici s¸enligˆine davet ediyor.

Yılın en eğlenceli çocuk aktivitesi Mini Şenlik, 22 Nisan'da Lifepark'ta gerçekleşiyor. Hem egˆlenceli, hem de egˆitici faaliyetleriyle ön plana çıkan "Lifepark Mini Şenlik", tüm çocukları ve aileleri dolu dolu bir Cumartesi gününe davet ediyor. Bu sene bes¸incisi düzenlenecek olan Mini Şenlik'te sahne gösterileri, oyun alanları ve animasyonlar gibi pek çok farklı aktivite çocukların egˆlenerek ögˆrenmesi amaçlanarak tasarlandı.

22 Nisan Cumartesi günü sabah saat 10: 00'da bas¸layacak etkinlikte çocuk tiyatroları, yarıs¸malar ve aile egˆlencelerinin yanı sıra, unutulmaz degˆerlerimizi bugünün çocuklarına bir kez daha sunan Canım Kardeşim ailesini agˆırlıyoruz. Geçmis¸ de iz bırakan degˆerlerimizin sanatlarını günümüz çocuklarına bu çok heyecanlı, kıpır kıpır müzikal ile sunuyoruz. Bu müzikalde harika s¸arkılar ile nes¸eli dakikalar küçük büyük Canım Kardes¸im seyircilerini bekliyor.

Baharın, temiz havanın ve ormanın tadını çıkarmak isteyen herkesin kaçırmaması gereken s¸enlikte pek çok sürpriz çocukları bekliyor olacak.

*Kapı Açılıs¸ - Saat 10: 00-18.00

*Ana Sahne Gösterileri - Saat 12: 00 - 14: 00

Şenlikte yer alacak aktiviteler içerisinde:

Mini Disko

Canım Kardeşim Müzikali

Şis¸me Oyuncaklar

Yarıs¸malar

Çes¸itli Atölyeler: ,resim, dans vb.

Detaylar :

İl : İstanbul

İlce : Sarıyer

Mekan : Life Park

Mekan Adresi : Bahçeköy Caddesi

Başlangıç Saati : 22.04.2017 12: 00: 00

Bitiş Saati : 22.04.2017 14: 00: 00

Kategori : Mini Şenlik 2017

Tür : Sahne Sanatları

Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io