Mimar Mühendisler Grubu'nun Yeni Yönetimi Belirlendi - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Mimar Mühendisler Grubu'nun Yeni Yönetimi Belirlendi

CHA - Haberler | Ekonomi
Mimar Mühendisler Grubu'nun Yeni Yönetimi Belirlendi

Mimar Mühendisler Grubu (MMG) 10. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Mimar Mühendisler Grubu (MMG) 10. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Feshane Uluslararası Kongre ve Kültür Merkezi - Sadabat salonunda düzenlenen kongrede 2011-2013 döneminde görev yapacak olan yeni yönetim kurulu belirlendi. Yeni yönetim kurulunun yüzde 70'ini yenileyen MMG'da genç mimar ve mühendisler yönetimde görev aldı.

Genel merkez üyeleri dışında, Kayseri, Ankara, Bursa, Sakarya, İzmir, Samsun ve Konya şubelerinden de katılım oldu. Şubeleri temsilen, Kayseri'den Oğuz Memiş, Bursa'dan Mustafa Bayraktar kısa birer konuşma yaptı. Genel Kurula yurt dışından da katılım oldu. Türk Macar İşadamları Derneği Başkanı Osman Şahbaz da yeni yönetimde görev aldı.

Genel Kurul'un açılış konuşmasını yapan Genel Başkan Avni Çebi geçmiş dönemdeki birlik, beraberliğe ve gerçekleştirilen projelere değindi. Çebi konuşmasında, hikmet, imar, ihsan konularının da özellikle altının doldurularak projeler üretilmesi gerekliliğine vurgu yapı.

Genel Kurula katılan TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman da demiryollarının dünü ve bugünü ile ilgili bir sunum yaptı.

Faaliyet raporunun okunmasının ardından, tek liste ile girilen seçimde oy birliği ile MMG'nun 11 kişilik yeni yönetim kurulu belirlendi. Avni Çebi'nin Genel Başkanlığa seçildiği MMG'nun yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Osman Arı, Yrd. Doç. Dr. Ömer Faruk Kültür, Osman Şahbaz, Kadem Ekşi, Murat Özmen, Murat Özdemir, Turan Koçyiğit, Şenol Arslan, Serkan Cantürk, Yavuz Sarı.

CHA - Ekonomi Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
500
title