Milliler, Moldova Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

Milliler, Moldova Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

(A) Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu'nda Yarın Moldova ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarını Bu Akşam Gerçekleştirdiği Antrenmanla Tamamladı.

Milliler, Moldova Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

(A) Milli Futbol Takımı, 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu'nda yarın Moldova ile yapacağı maçın hazırlıklarını bu akşam gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı.

Başkent Kişinev'de karşılaşmanın oynanacağı Zimbru Stadı'nda, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim yönetiminde yapılan ve tamamı basına açık olan idmanda iki gruba ayrılan futbolcular, top kapma çalışması yaptı. Antrenmanı Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy ve bazı yönetim kurulu üyeleri de izledi.

Haluk Ulusoy, antrenman sırasında basın mensupları ile yaptığı sohbette, milli takım için 200 kişilik uçak alacaklarını ve bundan tüm kulüplerin de faydalanacağını söyledi.

Başkan Ulusoy, son günlerde meydana gelen olaylarda şehit düşen askerler için maça siyah formayla çıkmalarının mümkün olmadığını belirterek, ''UEFA'nın prosedürleri gereği siyah bant bile takamayız'' dedi.