Haberler » Spor » Milli okçular, TMOK'u ziyaret etti - Spor

Milli okçular, TMOK'u ziyaret etti

Türkiye Okçuluk Federasyonunun (TOF) olimpik sporcu havuzunda yer alan sporcular, antrenörler ve destek elemanları Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinin (TMOK) merkezi olan Olimpiyat Evi'ni ziyaret etti.

Milli okçular, TMOK'u ziyaret etti

Okçuluk Federasyonunun (TOF) olimpik sporcu havuzunda yer alan sporcular, antrenörler ve destek elemanları Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinin (TMOK) merkezi olan Olimpiyat Evi'ni ziyaret etti.

Türkiye Okçuluk Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TMOK Genel Sekreteri Neşe Gündoğan, koordinatörü Erdem Doğan'ın karşıladığı milli sporculara, ziyaret sırasında TOF Başkanı Abdullah Topaloğlu ile yöneticiler Hakan Çakıroğlu ile Cumhur Yavaş da eşlik etti.

Türkiye'nin olimpiyat oyunlarındaki tarihi, bu güne kadar elde ettiği başarılar ve TMOK'un işleyiş yapısı hakkında bilgi alan okçular, Olimpiyat Sergisi ve Olimpiyat Evi Kütüphanesi'ni inceleme fırsatı buldu.

Kaynak: AA
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler