Milli Futbolcu Hamit Altıntop'a İfade Sorgusu

Milli Futbolcu Hamit Altıntop'a İfade Sorgusu

Milli Futbolcu Hamit Altıntop, Kardeşi Halil Altıntop ile Milli Takım Primlerinin Yattığı Banka Hesaplarından Toplam 1 Milyon YTL'nin Kimliği Belirsiz Kişilerce Çekildiği İddiasıyla Şikayetçi Olduğu Davada İfade Vermediği Gerekçesiyle Atatürk Havalimanı'nda Bir Süre Bekletildi.

Milli Futbolcu Hamit Altıntop'a İfade Sorgusu

Milli futbolcu Hamit Altıntop, kardeşi Halil Altıntop ile Milli Takım primlerinin yattığı banka hesaplarından toplam 1 milyon YTL'nin kimliği belirsiz kişilerce çekildiği iddiasıyla şikayetçi olduğu davada ifade vermediği gerekçesiyle Atatürk Havalimanı'nda bir süre bekletildi.

Almanya'ya gitmek üzere saat 17.15 sıralarında Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ne gelen Hamit Altıntop, bagaj ve bilet işlemlerini yaptırdıktan sonra pasaport kontrol noktasına geldi.

Altıntop'un pasaport işlemlerinin yapıldığı sırada, banka hesaplarından 1 milyon YTL'nin çekildiği iddiasına ilişkin şikayetçi olduğu davada ifade vermesi gerektiği bildirildi. Bunun üzerine Pasaport Kısım Amirliğine giden Altıntop'un, dün olayla ilgili olarak Bodrum'da ifade verdiği, ancak kayıtlara işlenmediği görüldü.

Konunun açıklığa kavuşması üzerine Hamit Altıntop Almanya'ya hareket etti.

Kaynak: AA