Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Emekli Olan Personele Veda Partisi

Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Emekli Olan Personele Veda Partisi

Van'ın Muradiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde 34 Yıl Görev Yaptıktan Sonra Emekliye Ayrılan Personel Şefi Kerem Merter İçin Veda Partisi Düzenlendi. Veda Partisine Katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşit Kütükçüoğlu, Emekli Olan Merter'e Bir Tam Altın ve Plaket Verdi.

Milli Eğitim Müdürlüğü'nden Emekli Olan Personele Veda Partisi

Van'ın Muradiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde 34 yıl görev yaptıktan sonra emekliye ayrılan Personel Şefi Kerem Merter için veda partisi düzenlendi. Veda partisine katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşit Kütükçüoğlu, emekli olan Merter'e bir tam altın ve plaket verdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü binasında düzenlenen veda partisinde mesai arkadaşlarına seslenen Kerem Merter, ailesinden fazla mesai arkadaşlarıyla birlikte olduğunu söyledi. Merter, "Ben 1973 yılında göreve başladım. 1975 yılında bu ilçeye atanarak görevime devam ettim. Geçen bu 34 yılda çok anılarım oldu. Ailemden fazla mesai arkadaşlarımla birlikte oldum. Benim için bu günü düzenleyen arkadaşlarıma ve amirlerime teşekkür ederim" dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşit Kütükçüoğlu, ise yaptığı konuşmada 7 yıl birlikte çalıştığı Merter'in çok verimli bir personel olduğunu söyledi. Kütükçüoğlu, "Emekli olan personel şefimiz çok verimli, arkadaşlarıyla uyum içerisinde çalışan, hiç kimsenin kalbini kırmamış bir kişilik sahibidir. Gösterdiği üstün çalışmalardan dolayı teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dilerim" şeklinde konuştu.

Veda partisine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü şube müdürleri ile çalışanlar katıldı.

(SS-AKK-Y)

07.09.2007 20:14 TSİ

Kaynak: İHA