Milli Cimnastikçi Haberleri

Milli Cimnastikçi haber, Milli Cimnastikçi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Milli Cimnastikçi - 03.10.2017
Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası
Milli cimnastikçilerden Ferhat Arıcan paralel aleti ve genel tasnifte, İbrahim Çolak ise halka aletinde finale yükseldi.
Milli Cimnastikçi - 25.09.2017
Milli Cimnastikçi Kürsüye Çıkmayı Hedefliyor
Yaptığı "Çolak" hareketiyle literatüre adını yazdıran 22 yaşındaki milli cimnastikçi İbrahim Çolak, Kanada'da yapılacak Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda kürseye çıkmayı hedefliyor.
Milli Cimnastikçi - 25.09.2017
Milli Cimnastikçi Kürsüye Çıkmayı Hedefliyor
Halka branşında yaptığı hareketi Uluslararası Cimnastik Federasyonu (FIG) tarafından "Çolak" ismiyle literatüre geçen İbrahim Çolak, Kanada'da yapılacak Dünya Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda kürsüye çıkmayı hedefliyor.
Milli Cimnastikçi - 24.09.2017
Bakan Bak'tan Milli Sporculara Kutlama
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Aerobik Cimnastik Avrupa Şampiyonası ve Avrupa Petank Şampiyonası'nda madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.
Milli Cimnastikçi - 19.09.2017
Milli Cimnastikçinin Hedefi Final
Kanada'da yapılacak olan Dünya Artistik Cimnastik Şampiyonası'na Bolu'da hazırlanan milli sporcu Ümit Şamiloğlu, adını cimnastik tarihine yazdırmayı hedefliyor.
Milli Cimnastikçi - 19.05.2017
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Milli cimnastikçi Ferhat Arıcan, yüzmede 200 metre serbest Türkiye birincisi Beliz Şen ve ay-yıldızlı eskrimci Batuhan Menküer, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında gençlerle bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Milli Cimnastikçi Haberleri | Milli Cimnastikçi Haber - Haberler - Sayfa 6 - Milli Cimnastikçi haberleri, son dakika milli cimnastikçi haber ve gelişmeleri burada. Genç Cimnastikçinin Hedefi Literatüre Geçmek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.6.2021 22:03:36. #1.16#

title