Milli Cimnastikçi Haberleri

Milli Cimnastikçi haber, Milli Cimnastikçi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Milli Cimnastikçi - 27.06.2018
Milli Cimnastikçiler Yurda Döndü
İspanya'nın Tarragona kentinde düzenlenen 2018 Akdeniz Oyunları'nda 9 madalyaya ulaşan artistik cimnastik milli takım sporcuları, İzmir'de coşkuyla karşılandı.
Milli Cimnastikçi - 25.06.2018
Akdeniz Oyunları'nda Dördüncü Gün Sona Erdi
Milli cimnastikçi Ahmet Önder, genel tasnifte bronz madalya kazandı.
Milli Cimnastikçi - 30.05.2018
Milli Cimnastikçiler İspanya'da
34. Artistik Cimnastik Avrupa Şampiyonası, İspanya'da organize edilecek.
Milli Cimnastikçi - 24.05.2018
Cimnastikte İki Organizasyon
Milli cimnastikçiler, Artistik Cimnastik Dünya Challenge Kupası ve Aerobik Cimnastik Yaş Grupları Dünya Şampiyonası'nda madalya arayacak.
Milli Cimnastikçi - 17.05.2018
Ayşe Begüm Onbaşı, Unvanını Koruma Peşinde!
Avrupa Şampiyonası'nda da teklerde birincilik elde ettiğini hatırlatan milli cimnastikçi, sözlerini şöyle sürdürdü: "Aslında bu senenin bir hazırlığıydı, orada altın madalya almak beni çok gururlandırdı.
Milli Cimnastikçi - 17.05.2018
Ayşe Begüm Onbaşı, Unvanını Koruma Peşinde
Avrupa Şampiyonası'nda da teklerde birincilik elde ettiğini hatırlatan milli cimnastikçi, sözlerini şöyle sürdürdü: "Aslında bu senenin bir hazırlığıydı, orada altın madalya almak beni çok gururlandırdı.
Milli Cimnastikçi - 10.04.2018
Milli Trambolinciler Azerbaycan'da
Milli cimnastikçiler, Azerbaycan'da düzenlenecek Avrupa Trambolin Cimnastik Şampiyonası'nda mücadele etmek üzere bu ülkeye gitti.
Milli Cimnastikçi - 02.04.2018
Sporcular Mehmetçiğe Moral Verdi
Milli cimnastikçi Göksu Üçtaş Şanlı da yolculuk sırasında çocukların otobüsleri bayraklarla karşıladığını ve bu tablodan çok mutlu olduklarını anlattı.
Milli Cimnastikçi - 02.04.2018
Cimnastikte 6 Madalya
Milli cimnastikçiler, Ukrayna'da yapılan Artistik Cimnastik Uluslararası Turnuvası'da 6 madalyanın sahibi oldu.
Milli Cimnastikçi - 18.03.2018
İzmir'e Cimnastikte Çifte Gurur
İzmir'in Milli cimnastikçileri Ferhat Arıcan ve İbrahim Çolak, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Artistik Cimnastik Dünya Kupası'ndan iki madalya çıkararak ülkemize gurur yaşattı.
Milli Cimnastikçi - 17.03.2018
Bakan Bak'tan Milli Cimnastikçilere Kutlama
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Artistik Cimnastik Dünya Kupası'nda gümüş madalya kazanan İbrahim Çolak ile bronz madalya elde eden Ferhat Arıcan'ı yayımladığı mesajla tebrik etti.
Milli Cimnastikçi - 07.03.2018
Milli Cimnastikçilere Büyük Onur
Milli cimnastikçiler Ahmet Önder ve İbrahim Çolak, Uluslararası Cimnastik Federasyonu (FIG) tarafından dünyanın en prestijli sporcuları arasına alındı.
Milli Cimnastikçi - 07.03.2018
Sporun Zirvesindekilerden 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
Tutya Yılmaz (Milli cimnastikçi): Kadına şiddet olaylarının yaşanmadığı, iş hayatında, sanatta, sporda kısacası toplumsal hayatın her alanında kadınların daha fazla yere, değere ve öneme sahip olduğu bir dünya dileğiyle.
Milli Cimnastikçi - 05.03.2018
Milli Cimnastikçisi Ferhat Arıcan Gümüş Madalya Kazandı
Altınordu'nun milli cimnastikçisi Ferhat Arıcan, Mersin'de düzenlenen Büyükler Türkiye Şampiyonası'nda ikinci oldu.
Milli Cimnastikçi - 20.02.2018
Altınordu'da Olimpik Hedef
Milli cimnastikçi Ferhat Arıcan da Altınordu Kulübünün verdiği destekle Türkiye'ye olimpiyatlarda daha fazla madalya kazandırmak üzere hırsla çalıştıklarını ifade etti.
Milli Cimnastikçi - 20.02.2018
Altınordu'ya İkinci Olimpiyat Sporcusu
Futbolda özellikle altyapıda gerçekleştirdiği hamlelerle ünü ülke sınırlarını aşan Altınordu, olimpik branşlarda milli cimnastikçi Ferhat Arıcan'ın ardından ilk Türk modern pentatlet İlke Özyüksel'i de bünyesine kattı.
Milli Cimnastikçi - 21.01.2018
Tahincioğlu All-Star 2018
Organizasyonda şarkıcı Murat Boz konser verirken, Anadolu Ateşi Dans Topluluğu ile milli cimnastikçi Ayşe Begüm Onbaşı da birer gösteri yaptı.
Milli Cimnastikçi - 19.01.2018
Milli Cimnastikçilerin Mersin Kampı Sürüyor
Artistik Cimnastik Gençler ve Büyükler Milli Takım Hazırlık Kampı Mersin'de devam ediyor.
Milli Cimnastikçi - 16.01.2018
Milli Cimnastikçi Ferhat, Madalyalarını Saklayacak Yer Bulamıyor
ÜLKEMİZİN son dönemde yetiştirdiği en önemli cimnastikçilerden biri olan Ferhat Arıcan, kelimenin tam anlamıyla madalya koleksiyoneri oldu.
Milli Cimnastikçi - 16.01.2018
Milli Cimnastikçi Ferhat Arıcan'ın Hedefi Tokyo
Altınordu sporcusu milli cimnastikçi Ferhat Arıcan, olimpiyatlarda kürsüye çıkan ilk Türk cimnastikçi olmayı hedeflediğini bildirdi.
Milli Cimnastikçi - 07.01.2018
Sarıkamış Şehitleri İçin 50 Bin Kişi Yürüdü
Mehteran takımının seslendirdiği marşlar eşliğinde süren yürüyüşe bakanlar Bak ve Arslan'ın yanı sıra Kars Valisi Rahmi Doğan, çevre illerin valileri, kaymakamlar, Samsun'da düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan İlhan Çıtak, 2017 Avrupa Şampiyonu Ampute Milli Futbol Takımı'nın kaptanı Osman Çakmak, milli cimnastikçiler Tutya Yılmaz ve Ferhat Arıcan, milli atletler Kıvılcım Kaya Salman ve Tayfur Salman ile milli güreşçiler Metehan Başar ve Cenk İldem de katıldı.
Milli Cimnastikçi - 03.01.2018
Milli Sporcular Şühedanın İzinde Sarıkamış'ta
Samsun'da düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan İlhan Çıtak, 2017'de Avrupa şampiyonu olan Ampute Futbol Milli Takımı'nın kaptanı Osman Çakmak, milli cimnastikçiler Tutya Yılmaz ve Ferhat Arıcan, milli atletler Kıvılcım Kaya Salman, Tayfur Salman ile milli güreşçiler Metehen Başar ve Cenk İldem ecdadı anmak için Sarıkamış'ta olacak.
Milli Cimnastikçi - 03.01.2018
Milli Sporcular Şühedanın İzinde
Samsun'da düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nda altın madalya kazanan İlhan Çıtak, 2017 Avrupa şampiyonu Ampute Milli Futbol Takımı'nın kaptanı Osman Çakmak, milli cimnastikçiler Tutya Yılmaz ve Ferhat Arıcan, milli atletler Kıvılcım Kaya Salman ve Tayfur Salman ile milli güreşçiler Metehan Başar ve Cenk İldem, ecdadı anmak için Sarıkamış'ta olacak.
Milli Cimnastikçi - 26.12.2017
Altınordu Kulübü 94 Yaşında
Törene, A takım kadrosundan Fatih Aktay, Barış Alıcı ve Kerim Alıcı'nın yanı sıra 11 Yaş Altı Takım oyuncuları ile milli cimnastikçi Ferhat Arıcan da katıldı.
Milli Cimnastikçi - 25.12.2017
Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması
Milli cimnastikçi, "haber" kategorisinde Onur Çoban'ın "Myanmar'dan teknelerle kaçış" isimli fotoğrafı için oy verdi.
Milli Cimnastikçi - 20.12.2017
Ferhat Arıcan 2018'de 10 Şampiyonada Mücadele Edecek
Altınordu'nun milli cimnastikçisi Ferhat Arıcan, Tokyo Olimpiyatları'na kadar katılacağı her organizasyonun kendisi için büyük önem taşıdığını söyledi.
Milli Cimnastikçi - 13.11.2017
Genç Cimnastikçinin Hedefi Literatüre Geçmek
Milli cimnastikçi 15 yaşındaki Ahmet Meriç Turmamış, cimnastik literatürüne girmeyi hedefliyor.
Milli Cimnastikçi - 19.10.2017
Öğrenciler, Spor Malzemelerini Milli Sporcuların Elinden Aldı
Türkiye'de 30'uncu yılını kutlayan P and G Türkiye'nin, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi işbirliği ile yürüttüğü 81 ilde 81 okula spor malzemesi desteği beşinci yılında 12 milli sporcunun katılımıyla Dilovası'nda başladı. Firmanın Türkiye'nin 'Olimpik Anneler Projesi' kapsamında '1 Paket = 1 Destek' kampanyasıyla gerçekleştirdiği destekte, spor malzemelerinin dağıtımına Dilovası Mübeccel Çolakoğlu Ortaokulu'nda başlandı. Okulda düzenlenen törene kurumun Türkiye ve Kafkaslar Markalar Direktörü Taygun Günay, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Ayda Uluç, Milli Eğitim Bakanlığı Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Mücahit Akgün ve milli sporcular katıldı. Ortaokul öğrencileri spor malzemelerini, Olimpiyat Şampiyonu Milli güreşçi Taha Akgül, Milli bisikletçi Ahmet Örken, Milli judocu Ahmet Şahin Kaba, Milli güreşçi Ali Cengiz,Milli badmintoncu Aliye Demirbağ, Milli judocu Dilara Lokmanhekim, Milli yelkenci Dilara Uralp, Milli eskrimci Enver Yıldırım, Milli güreşçi Evin Demirhan, Milli cimnastikçi Gürkan Mutlu, Milli yüzücü Nida Eliz Üstündağ ve Milli kanocu Yavuz Selim Balcı'dan aldı.
Milli Cimnastikçi - 19.10.2017
Öğrenciler, Spor Malzemelerini Milli Sporcuların Elinden Aldı
Türkiye'de 30'uncu yılını kutlayan P&G Türkiye'nin, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi işbirliği ile yürüttüğü 81 ilde 81 okula spor malzemesi desteği beşinci yılında 12 milli sporcunun katılımıyla Dilovası'nda başladı. Firmanın Türkiye'nin 'Olimpik Anneler Projesi' kapsamında '1 Paket = 1 Destek' kampanyasıyla gerçekleştirdiği destekte, spor malzemelerinin dağıtımına Dilovası Mübeccel Çolakoğlu Ortaokulu'nda başlandı. Okulda düzenlenen törene kurumun Türkiye ve Kafkaslar Markalar Direktörü Taygun Günay, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Ayda Uluç, Milli Eğitim Bakanlığı Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Mücahit Akgün ve milli sporcular katıldı. Ortaokul öğrencileri spor malzemelerini, Olimpiyat Şampiyonu Milli güreşçi Taha Akgül, Milli bisikletçi Ahmet Örken, Milli judocu Ahmet Şahin Kaba, Milli güreşçi Ali Cengiz,Milli badmintoncu Aliye Demirbağ, Milli judocu Dilara Lokmanhekim, Milli yelkenci Dilara Uralp, Milli eskrimci Enver Yıldırım, Milli güreşçi Evin Demirhan, Milli cimnastikçi Gürkan Mutlu, Milli yüzücü Nida Eliz Üstündağ ve Milli kanocu Yavuz Selim Balcı'dan aldı.
Milli Cimnastikçi - 19.10.2017
Öğrenciler, Spor Malzemelerini Milli Sporcuların Elinden Aldı
Türkiye'de 30'uncu yılını kutlayan P and G Türkiye'nin, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi işbirliği ile yürüttüğü 81 ilde 81 okula spor malzemesi desteği beşinci yılında 12 milli sporcunun katılımıyla Dilovası'nda başladı. Firmanın Türkiye'nin 'Olimpik Anneler Projesi' kapsamında '1 Paket = 1 Destek' kampanyasıyla gerçekleştirdiği destekte, spor malzemelerinin dağıtımına Dilovası Mübeccel Çolakoğlu Ortaokulu'nda başlandı. Okulda düzenlenen törene kurumun Türkiye ve Kafkaslar Markalar Direktörü Taygun Günay, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Ayda Uluç, Milli Eğitim Bakanlığı Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Mücahit Akgün ve milli sporcular katıldı. Ortaokul öğrencileri spor malzemelerini, Olimpiyat Şampiyonu Milli güreşçi Taha Akgül, Milli bisikletçi Ahmet Örken, Milli judocu Ahmet Şahin Kaba, Milli güreşçi Ali Cengiz,Milli badmintoncu Aliye Demirbağ, Milli judocu Dilara Lokmanhekim, Milli yelkenci Dilara Uralp, Milli eskrimci Enver Yıldırım, Milli güreşçi Evin Demirhan, Milli cimnastikçi Gürkan Mutlu, Milli yüzücü Nida Eliz Üstündağ ve Milli kanocu Yavuz Selim Balcı'dan aldı.
Milli Cimnastikçi - 19.10.2017
Milli Sporcular Öğrencilerle Buluştu
Proje kapsamında gerçekleştirilen 81 ilde 81 okula spor malzemesi kampanyasının 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ayağı Kocaeli'den başladı Dilovası ilçesindeki Mübeccel Çolakoğlu Ortaokulu'nda düzenlenen etkinlikte, Taha Akgül, milli bisikletçi Ahmet Örken, milli judocular Ahmet Şahin Kaba ve Dilara Lokmanhekim, milli güreşçiler Ali Cengiz ve Evin Demirhan, milli badmintoncu Aliye Demirbağ, milli yelkenci Dilara Uralp, milli eskrimci Enver Yıldırım, milli cimnastikçi Gürkan Mutlu, milli yüzücü Nida Eliz Üstündağ ile milli kanocu Yavuz Selim Balcı öğrencilerle bir araya geldi.
Milli Cimnastikçi - 04.10.2017
Milli Cimnastikçilerin Büyük Başarısı
Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda finale kalan 3 milli sporcunun büyük bir başarıya imza attığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Milli Cimnastikçi Haberleri | Milli Cimnastikçi Haber - Haberler - Sayfa 5 - Milli Cimnastikçi haberleri, son dakika milli cimnastikçi haber ve gelişmeleri burada. Cimnastikte Bronz Madalya.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.6.2021 16:56:00. #1.15#

title