Milletvekilleri, Tekirdağ'ın Sorunlarını Bakanlara Anlattı

Milletvekilleri, Tekirdağ'ın Sorunlarını Bakanlara Anlattı

Ankara Kızılcahamam'da Yapılan AK Parti 12'nci İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na Katılan AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Ziyaeddin Akbulut ve Necip Taylan, 3 Günlük Kamp Süresince Bakanlar ile Biraraya Gelerek, Tekirdağ'ın Sorunları ve Çözüm Yolları Konusunda Görüş ve Önerilerini Anlattılar.

Milletvekilleri, Tekirdağ'ın Sorunlarını Bakanlara Anlattı

Ankara Kızılcahamam'da yapılan AK Parti 12'nci İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na katılan AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Ziyaeddin Akbulut ve Necip Taylan, 3 günlük kamp süresince bakanlar ile biraraya gelerek, Tekirdağ'ın sorunları ve çözüm yolları konusunda görüş ve önerilerini anlattılar.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ziyaeddin Akbulut, "Tekirdağ AK Parti Milletvekilleri olarak Kızılcahamam'daki bu 3 günlük kamp süresince Bakanlarla biraraya geldik. Tekirdağ'ın gündemdeki sorunları, karayolları yatırımları ile ilgili ödenek sıkıntıları, Tekirdağ Belediyesi'nin yatırımları, organize sanayi bölgelerimizin sorunları, eğitim, sağlık, KÖYDES ve BELDES yatırımları, belediyelere yapılacak yardımlar konusunda taleplerimizi bakanlara ilettik. Bakanlarca yetkililere gereken talimatlar verildi" diye konuştu.

Bakanlarla çok ciddi ve yararlı görüşmeler gerçekleştirdiklerini ifade eden Akbulut, "Taleplerimizin her zaman takipçiyiz. Tekirdağımıza hizmet etmede zaman ve mekan ayırt etmeden çalışıyoruz. Biz halkımıza hizmet peşinde koşuyoruz" dedi.

Kaynak: CHA