Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor

Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Sakarya'dan AK Parti milletvekili seçilen Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ile Şaban Dişli, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu, mazbatasını aldı.

Sakarya'dan AK Parti milletvekili seçilen Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün ile Şaban Dişli, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu, mazbatasını aldı. 

Sakarya 2. Ağır Ceza Mahkemesi Duruşma Salonu'nda, İl Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Sertaç Kesler, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Üstün ile Dişli, İsen, Yavuz ve Uncuoğlu'na mazbatalarını verdi. 

Üstün, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin 1 Kasım'da başarılı bir seçim gerçekleştirdiğini belirterek, seçimin sonuçları kadar, idare edilmesi, yapılması ve başarıyla sonuçlanmasının da önemli olduğunu vurguladı.

 Ayhan Sefer Üstün, "Burada başta yargıçlarımız olmak üzere görev alan sandık başından torbaları taşıyan görevlilere kadar herkese teşekkürlerimizi arz ediyoruz. Seçimler, demokrasimizin en önemli varlığıdır. Etrafımızda bir ateş çemberi varken Türkiye demokrasisini güçlendirmiştir, bu Türkiye'nin en büyük değeridir. Hiç kimse Türkiye'de 'seçimler, şöyledir, böyledir' demiyor. Bu en büyük kazanımımızdır. Bunda da en büyük pay yargıçlarımızındır. Ben bir kez daha kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Seçim sonuçları ülkemize hayırlı olsun" diye konuştu.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title