Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor

Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor

Muğla'da AK Parti ve MHP'den milletvekili seçilenler, mazbatalarını aldı.

Milletvekilleri Mazbatalarını Alıyor

Muğla'da AK Parti ve MHP'den milletvekili seçilenler, mazbatalarını aldı.

Muğla Seçim Kurulu Başkanı Haluk Okul ile Merkez İlçe Seçim Kurulu Üyesi Hakimler Emin Erol, Bilal Saydam, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Mustafa Şahin, Adliye Sarayı'nda, milletvekili seçilen AK Parti'den Hasan Özyer, Nihat Öztürk ile MHP'den Mehmet Erdoğan'a mazbatalarını verdi.

Okul, burada yaptığı açıklamada, seçimin Muğla'da demokratik bir ortamda geride kaldığını belirterek, sonucun vatana ve millete hayırlı olmasını diledi.

AK Parti Muğla Milletvekilli Özyer, sonucun hayırlı olması temennisinde bulunarak, bundan sonra kente hizmet için çalışacaklarını dile getirdi. Muğla'da güzel ve huzurlu bir seçim geçirdiklerini ifade eden Özyer, "Bizler hizmet etmek için seçilmiş kişiler olarak Türkiye'de herkesin mutlu olduğu, geleceğe güvenle bakması için her türlü çalışmayı yapacağız" diye konuştu.

AK Parti Milletvekili Öztürk de 4 yıllık sürede kent için çalışacaklarını, bu kapsamda her zaman vatandaşın yanında olacaklarını kaydetti.

MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, her partinin seçim sonuçlarını kendine göre değerlendireceğini söyledi. Bu seçimde haklı olduklarına inandıklarını belirten Erdoğan, "Milletimiz ne derse desin bize, biz bu seçimde haklı olduğumuza inanıyoruz. Bu haklı mücadelemiz sonuna kadar devam edecek. Her ne kadar kendi savunmamızı, kendi derdimizi milletimize anlatamamış olsak da inşallah önümüzdeki dönem bunları çözeceğiz" dedi.