Milletvekili Kavuştu'dan Vali Toprak'a Ziyaret

Milletvekili Kavuştu'dan Vali Toprak'a Ziyaret

AK Parti Çorum Milletvekili ve İçişleri Komisyonu Üyesi Ali Yüksel Kavuştu, İçişleri Bakanlığı Genel Sekreterliği Görevinden Çorum Valiliği'ne Atanan Mustafa Toprak'ı Makamında Ziyaret Ederek, Hayırlı Olsun Dileğinde Bulundu.

Milletvekili Kavuştu'dan Vali Toprak'a Ziyaret

AK Parti Çorum Milletvekili ve İçişleri Komisyonu üyesi Ali Yüksel Kavuştu, İçişleri Bakanlığı Genel Sekreterliği görevinden Çorum Valiliği'ne atanan Mustafa Toprak'ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Ziyarette konuşan Milletvekili Ali Yüksel Kavuştu, Çorum Valiliği görevine atanan Mustafa Toprak'ın her kesimi kucaklayacağına inandığını söyledi. Kavuştu, daha önce İçişleri Bakanlığı Genel Sekreterliği görevini yürüten Mustafa Toprak'ın başarılı çalışmalarına Çorum'da da devam edeceğine inandığını ifade etti.

Çorum Valisi Mustafa Toprak da, herkese eşit değerlerle yaklaşarak hizmet edeceğini ve bu kervanı yürüteceklerini kaydetti. Halka hizmet hakka hizmet felsefesinden yola çıktıklarını belirten Toprak, Çorum'da görev yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, bugüne kadar yapılan hizmetleri daha ileri boyutlara taşımak istediklerini, Çorum'da güzel bir ahenk olduğunu, kamudaki ve insanlar arasındaki bu uyumu sürdürerek, başarılı çalışmalara imza atacaklarına inandıklarını bildirdi.

Toplumun bütün kesimleriyle birliktelik duygusu içerisinde Çorum'un menfaatlerini, kalkınmasını ve gelişimini sağlama arzusunda olduklarını vurgulayan Vali Toprak, üretime ve istihdama destek vererek, insanların mutlu olmasını sağlamak istediklerini sözlerine ekledi.

(ES-BÖ-NÇ-NÇ-Y)

Kaynak: İHA