Milletvekili Hastaları ve Sağlık Kuruluşlarını Ziyaret Etti

Milletvekili Hastaları ve Sağlık Kuruluşlarını Ziyaret Etti

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Adalet Komisyonu Üyesi ve AK Parti Bartın Milletvekili Avukat Yılmaz Tunç, Bartın'da Bazı Sağlık Kuruluşları ve Bu Kuruluşlarda Tedavi Gören Hastaları Ziyaret Etti.

Milletvekili Hastaları ve Sağlık Kuruluşlarını Ziyaret Etti

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Adalet Komisyonu Üyesi ve AK Parti Bartın Milletvekili Avukat Yılmaz Tunç, Bartın'da bazı sağlık kuruluşları ve bu kuruluşlarda tedavi gören hastaları ziyaret etti.

AK Parti Bartın İl Başkanı Yakup Ulupınar, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Mustafa Zengin ve Kenan Dursun ile birlikte sağlık kuruluşlarını ziyaret eden AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, tedavi gören hastaları da ziyaret etti. Milletvekili sağlık çalışanları ve doktorlardan çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı. İlk önce Özel Ak Tıp Merkezini ziyaret eden Milletvekili Tunç, Tıp Merkezinin faaliyetleri hakkında başhekimden bilgiler aldı. Daha sonra Özel Bartın Diyaliz Merkezine gelerek, burada da diyaliz hastalarını ziyaret eden milletvekili diyaliz merkezi yetkililerinden bilgi aldı. İlçe ve Belde ve köyleri ziyaretleri sırasında fırsat buldukça Aile Hekimliği uygulamasını yerinde takip eden AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Amasra ilçesine bağlı Çakraz beldesinde Aile Sağlığı Merkezini ziyaret etti. Çakraz ve çevre köylerinin aile hekimi olan Dr. Çiğdem Arslan'dan Aile Hekimliği uygulaması ile ilgili bilgiler alan milletvekili, Bartın'da sağlık alanında çok önemli hizmetler gerçekleştirildiğini belirti.

(MAO-ET-Y) 08.06.2008 20:11 TSİ

Kaynak: İHA