Milletvekili Genel Seçiminin Ardından - Haberler
Haberi Paylaş

Milletvekili Genel Seçiminin Ardından

AA - Haberler | Yerel
Milletvekili Genel Seçiminin Ardından

Resmi olmayan sonuçlara göre, AK Parti'den Tokat Milletvekili seçilen Fatma Gaye Güler, "Gençlerin önünü AK Parti açtı.

Resmi olmayan sonuçlara göre, AK Parti'den Tokat Milletvekili seçilen Fatma Gaye Güler, "Gençlerin önünü AK Parti açtı. Biz gençler adına parti yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Gençler olarak milletimizi ve AK Parti'yi mahcup etmeyeceğiz inşallah" dedi.

Güler, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün yapılan milletvekili genel seçiminden AK Parti'nin birinci olarak çıktığını belirterek, "Seçim sonuçlarından dolayı bir algı operasyonu oluşturulmaya çalışılıyor. Biz bunu asla kabul etmiyoruz. Milletimizin verdiği destekle sandıktan AK Parti birinci çıkmıştır .Çıkarılacak bir ders varsa, ders çıkarırız" diye konuştu.

AK Parti'nin 12 yıldır iktidarda olduğunu vurgulayan Güler, şunları kaydetti:

"Partimiz ülkemize büyük hizmetler etti. Gençlerin önünü AK Parti açtı. Biz gençler adına parti yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. Gençler olarak milletimizi ve AK Parti'yi mahcup etmeyeceğiz inşallah. Türkiye'nin en genç milletvekiliyim. Gençlerin meselesi bizim meselemiz. Yıllardır AK Parti Gençlik Kollarında görev yaptım. Sürekli sahadayız. Gençler ilk önce bizlere ulaşacaklar. Çünkü mecliste bir ablaları var."

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
EL MUSLİM:evet akape çok güzel açtı. . mesela çocuk dilenci sayısında, okumayan çocuk sayısında (daha çok kızlarda), yetim-öksüz çocuk sayısında, öldürülen çocuk yaşta evlendirilen kız sayısında baya önünü açtı. . 2002-2015 yılları arasındaki istatisliklerini tüik''den alıver bebişim. .
500
title