Milletvekili Genel Seçimi

AK Parti Denizli İl Başkanı Şahin Tin, seçimlerle ilgili, yarınların ne getireceğinin bilinemeyeceğini, milletin istikrarlı ve güvenli geleceğini istediklerini söyledi.

Milletvekili Genel Seçimi
08.06.2015 01:17 | Son Güncelleme: 08.06.2015 01:17

AK Parti Denizli İl Başkanı Şahin Tin, seçimlerle ilgili, yarınların ne getireceğinin bilinemeyeceğini, milletin istikrarlı ve güvenli geleceğini istediklerini söyledi. 

Tin, seçimi AK Parti Denizli milletvekili adayları Mehmet Yüksel, Bilal Uçar, Nurcan Dalbudak, Emin Okkaya, Osman Yüceliş ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ile il başkanlığında izledi. Tin, gazetecilere yaptığı açıklamada, halkın 13 yıldır kendilerine tek başına iktidar olma görevi verdiğini, bu süre boyunca millete gereken tüm hizmetlerin yerine getirildiğini ifade etti. 

Tin, "7 Haziran seçimleri sonucunda halkımızın takdirini gördük. Biz demokrasiye inanıyoruz, sandıktan çıkan sonuca da inanıyoruz. Demek ki halkımız böyle takdir etti. İnşallah bu sonuçlar ülkemiz için hayırlısı olur. Yarınların ne getireceğini bilemeyiz. Ama biz yine de milletimizin istikrar ve güvenli geleceğini istiyoruz. Seçim sonuçları milletimize hayırlı olsun" diye konuştu.

Kaynak: AA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title