Milletvekili Dalga Faciasında Ölen ve Kaybolanlara Başsağlığı Diledi

Milletvekili Dalga Faciasında Ölen ve Kaybolanlara Başsağlığı Diledi

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 12 Gün Önce Amasra'da Meydana Gelen Dalga Faciasında Kaybolan Mehmet Yıldırım'ın Arama Çalışmalarını Yerinde İzlerken, Yine Aynı Faciada Yaşamını Yitiren Serkan Bozkır'n da Ailesini Ziyaret Ederek Başsağlığı Diledi.

Milletvekili Dalga Faciasında Ölen ve Kaybolanlara Başsağlığı Diledi

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 12 gün önce Amasra'da meydana gelen dalga faciasında kaybolan Mehmet Yıldırım'ın arama çalışmalarını yerinde izlerken, yine aynı faciada yaşamını yitiren Serkan Bozkır'n da ailesini ziyaret ederek başsağlığı diledi.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, bir süre önce Amasra'da meydana gelen dalga faciasında hayatını kaybeden Serkan Bozkır'ın babası Çakrazboz köyü muhtarı Mehmet Bozkır'ı ziyaret ederek başsağlığı diledi. Serkan Bozkır'ı tanıdığını ve kendisiyle sürekli görüştüğünü söyleyen Milletvekili Tunç, yaşanan olayı duyduğunda çok büyük üzüntü duyduğunu belirtti. AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, daha sonra aynı faciada denize düşerek kaybolan ve 12 gündür yapılan aramalarda bulunamayan Mehmet Yıldırım'ın arama çalışmalarını yerinde izledi. Milletvekili Tunç, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ve Amasra ilçe Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte olayın meydana geldiği Amasra sahiline giderek, burada denizde kaybolan ancak tüm aramalara rağmen halen bulunamayan Mehmet Yıldırım'ın yakınları ile bir süre görüştü. Arama çalışmaları konusunda gerekenin yapıldığını belirten Milletvekili, arama çalışmalarının bundan sonra da artarak devam ettirileceğini söyledi.

(MAO-ET-Y) 09.06.2008 20:23 TSİ

Kaynak: İHA