Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuluyor

Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuluyor

Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuluyor
Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

CHP, 26'ncı Dönem Milletvekili Genel Seçimi için hazırladıkları milletvekili aday listesini açıkladı.

CHP,  26'ncı Dönem Milletvekili Genel Seçimi için hazırladıkları milletvekili aday listesini açıkladı. 

CHP'nin 1 Kasım'da yapılacak milletvekili genel seçimine yönelik illere göre milletvekili aday listesi şöyle:

Adana 

1 - Elif Doğan Türkmen 

2 - Zülfikar İnönü Tümer

3 - İbrahim Özdiş

4 - Aydın Uslupehlivan 

5 - Burhanettin Bulut

6 - Müzeyyen Şevkin

7 - Orhan Toklu

8 - Nesrin Göçhan

9 - Kemal Derin

10 - Rukiye Çinkılıç

11 - Yüksel Karaaslan

12 - Gülcan Abalı 

13 - İbrahim Demir

14 - Etem Tok

Adıyaman

1 - Sıddık Şahin

2 - Fatma Ulubey

3 - Deniz Çakmak

4 - Mustafa Hakkan Kılınç

5 - Zeynep Saya

Afyonkarahisar

1 - Burcu Köksal

2 - Hatice Gök 

3 - Bekir Kasap 

4 - İsmahan Nergiz

5 - Adnan Çelik

Ağrı 

1 - Kazım Güzel 

2 - Erkan Sayan

3 - Mehmet Sıddık Yel 

4 - Kasım Aslan

Aksaray

1 - İsmail Hakkı Açıkalın

2 - Meral Koçar

3 - Hasan Ali Elibol

Amasya

1 - Mustafa Tuncer

2 - Hasan Acar

3 - Arife Serpil Saraçoğlu

Antalya

1 - Niyazi Nefi Kara 

2 - Deniz Baykal

3 - Çetin Osman Budak 

4 - Mustafa Akaydın

5 - Devrim Kök

6 - Figen Albuga Çalıkuşu 

7 - Rafet Zeybek 

8 - Nusret Bayar

9 - Deniz Filiz

10 - Sultan Yegen

11 - Sevindik Gizli

12 - Cavit Arı 

13 - Barış İşbilen

14 - Meral Mengi

Ardahan

1 - Öztürk Yılmaz

2 - Erdem Uyğur

Artvin

1 - Uğur Bayraktutan

2 - Musa Ulutaş

Aydın 

1 - Bülent Tezcan

2 - Metin Lütfi Baydar

3 - Hüseyin Yıldız 

4 - Mehmet Fatih Atay

5 - Tayfun Talipoğlu

6 - Ferda Çağlar Erkut

7 - Fulya Üstündağ

Balıkesir

1 - Mehmet Tüm

2 - Ahmet Akın

3 - Namık Havutça

4 - Ensar Aytekin

5 - Fikret Şahin

6 - Ali Kemal Deveciler

7 - Ali Er

8 - Neşe Zengin İğdır

Bartın

1 - Muhammet Rıza Yalçınkaya

2 - Aysu Bankoğlu

Batman 

1 - Mansur Obut

2 - Orhan Cihan

3 - Hamit Keskin

4 - Kemal Demir

Bayburt

1 - Murat Bülbül

2 - Tahsin Demir

Bilecik

1 - Yaşar Tüzün

2 - Hüseyin Elmas

Bingöl 

1 - Kazım Alınak

2 - Kemal Satıcı 

3 - Hüseyin Negüzel

Bitlis

1 - Veysi Uyanık

2 - Ferhat Şahin

3 - İsmail Nacar

Bolu

1 - Tanju Özcan

2 - Mehmet Burak Cop 

3 - Elfaz Temiz

Burdur

1 - Mehmet Göker

2 - Kadir Koç

3 - Okan Kurd

Bursa

1 - Lale Karabıyık

2 - Ceyhun İrgil

3 - Orhan Sarıbal

4 - Erkan Aydın

5 - Nurhayat Altaca Kayışoğlu

6 - Mustafa Şenyurt

7 - Asüde Şenol

8 - Nuray Çohan

9 - İsmet Karaca

10 - Deniz Baykal

11 - Şadi Özdemir

12 - İnan Keser

13 - Fatma Belgin Gökçe

14 - Fevzi Sayan

15 - Suna Soydaş

16 - Semih Özdemir

17 - Özkan Kayaoğlu

18 - Alpay Aydın

Çanakkale

1 - Muharrem Erkek

2 - Bülent Öz

3 - Metin Ümit Ural

4 - Adil Can

Çankırı 

1 - Murat Berat Atalay

2 - Nermin Aydınlı

Çorum

1 - Tufan Köse

2 - Muharrem Bozdoğan

3 - Dinçer Solmaz

4 - Saim Topgül

Denizli

1 - Melike Basmacı 

2 - Kazım Arslan

3 - Gülizar Biçer Karaca 

4 - Adil Demir

5 - Ahmet Divarcı

6 - Halis Ödel 

7 - Azmi Ermiş

Diyarbakır

1 - Naci Sapan

2 - Hüseyin Cihan Taşkıran

3 - İlhan Baran

4 - Hamit Fidan

5 - Nurdan Erdiş

6 - Serdar Kılıçoğlu 

7 - Recep Leygara

8 - Emrah Anlı 

9 - Aslı Açıkgöz

10 - Mehtap Uluba

11 - Engin Dayanık

Düzce

1- Zafer Teber

2- Zekeriya Yanmaz

3- Abdullah Şahin

Edirne

1-  Okan Gaytancıoğlu  

 2- Erdı·n Bı·rcan

3-  Gürkan Gu¨neser

Elazığ

1- Fatı·h Gürsul

2- Fevzı· Şengezer

3- Yılbay Çelik

4- Lale Aydın

Erzincan

1- Erdoğan Özyalçın

2- Yalçın Tanrıverdi

Erzurum

1- Tuncer Aktaş

2- Yavuz Polat

3- Orhan Bozkurt

4- Haydar Bulut

5- Hakan Cebeci

6- Necip Aktaş

Eskişehir

1- Gaye Usluer

2- Utku Çakırözer

3- Cemal Okan Yüksel

4- Metin Tomsuk

5- Erdal Çakıcıer

6- Erdal Caferoğlu

Gaziantep

1- Akif Ekici

2- Mehmet Gökdağ

3- Ali Peri

4- Coşkun Özkaya

5- Naci Kılıç

6- Hasan Şahin

7- Adile Merve Altınbaş

8- Fatma Kılıç

9- Mehmet Turan Gündoğdu

10- Cemal Çankaya

11- Hakan Korkmaz

12- Hasan Aktaş

Giresun

1- Bülent Yener Bektaşoğlu

2- Basri Gürsoy

3- İbrahim Akgün

4- Sevgi Utlu Güngör

Gümüşhane

1- Evren Murat Öztekin

2- Rüstem Akdemir

Hakkari

1- Şükrü Çivi

2- Melek Çallı

3- Giyasettin Koç

Hatay

1- Hilmi Yarayıcı

2- Mevlüt Dudu

3- Serkan Topal

4- Birol Ertem

5- Mehmet Riyat Kırmızıoğlu

6- Servet Mullaoğlu

7- Döndü Dilan Bedir

8- Mehmet Gözel

9- Bilgen Duman

10- Sonay Aykut

Iğdır

1- Halil Duman

2- Fatma Zor

Isparta

1- İrfan Bakır

2- İsa Önder Dinçtürk

3- Mustafa Ceyhan

4- İzzet Beydoğan

(Sürecek)

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet Haberler

title