Milletvekili Aday Adayı Hacıeyüpoğlu: 'Satso Sakarya'mızın Önemli Mihenk Taşıdır' - Haberler
Haberi Paylaş

Milletvekili Aday Adayı Hacıeyüpoğlu: "Satso Sakarya'mızın Önemli Mihenk Taşıdır"

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Milletvekili Aday Adayı Hacıeyüpoğlu:

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u makamında ziyaret eden AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Av. Recep Hacıeyüpoğlu, iş dünyasının önde gelen sivil toplum kuruşları arasında yer alan SATSO’nun, Sakarya’nın gelişimine her alanda katkı sağladığı gibi, her geçen gün sayıları artan OSB’lerle de yeni iş sahalarının oluşmasında ve istihdamın artmasında önemli rol üstlendiklerini söyledi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u makamında ziyaret eden AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Av. Recep Hacıeyüpoğlu, iş dünyasının önde gelen sivil toplum kuruşları arasında yer alan SATSO'nun, Sakarya'nın gelişimine her alanda katkı sağladığı gibi, her geçen gün sayıları artan OSB'lerle de yeni iş sahalarının oluşmasında ve istihdamın artmasında önemli rol üstlendiklerini söyledi.

Ziyarette Sakarya'nın gerek ekonomi gerekse ticari alandaki hedeflerine ulaşması noktasında SATSO'nun önemli çalışmalarda bulunduğunu ifade eden Milletvekili Aday Adayı Av. Hacıeyüpoğlu,"Sadece bu alanlarda değil, sosyal, kültürel alanlarda ve eğitim alanında da SATSO Sakarya'ya büyük katkılar sağlıyor. Bu nedenle sayın başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine Sakarya adına teşekkür ediyorum" dedi. AK Parti Milletvekili aday adayı Recep Hacıeyüpoğlu ayrıca "Sayın Başkanımız Mahmut Kösemusul'un, göreve geldiği günden bu yana Sakarya'nın 'otomotiv üssü' olması noktasında önemli projeleri ve samimi gayretleri var. Şehrimizin ekonomisine ve gelişimine büyük katkı sağlayacak olan bu ve buna benzer projelere hepimizin destek vermesi gerekiyor. Milletvekili adayı gösterilmem ve seçilmem durumunda Sakarya'mızın ortak menfaatleri doğrultusunda her zaman yanlarında olacağımı ifade etmek istiyorum. Kendilerine bir kez daha Sakarya'mız için yapmış oldukları çalışmalar nedeniyle teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum" diye konuştu.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, AK Parti Sakarya Milletvekili aday adayı Recep Hacıeyüpoğlu'na milletvekili olma yolunda başarılar diledi. - SAKARYA

Milletvekili Aday Adayı Hacıeyüpoğlu: Satso Sakarya'mızın Önemli Mihenk Taşıdır

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500