Milletvekili Abuşoğlu'nun Hayatını Kaybetmesi

Milletvekili Abuşoğlu'nun Hayatını Kaybetmesi

Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu'nun, Hayatını Kaybeden Gaziantep Milletvekili Ömer Abuşoğlu'nun Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulunmak Üzere Adana'ya Geleceği Bildirildi.

Milletvekili Abuşoğlu'nun Hayatını Kaybetmesi

Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu'nun, hayatını kaybeden Gaziantep Milletvekili Ömer Abuşoğlu'nun ailesine taziye ziyaretinde bulunmak üzere Adana'ya geleceği bildirildi.

Anavatan Partisi Gaziantep Milletvekili Ömer Abuşoğlu'nun Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'nde hayatını kaybetmesinin ardından ÇÜ Rektörü Prof. Dr. Alper Akınoğlu, Anavatan Partisi Adana İl Başkanı Necati Erdem ve parti yöneticileri ve Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk hastaneye gelerek Başhekim Benhan Alper'den bilgi aldı. Alper Akınoğlu, yaptığı açıklamada, Abuşoğlu'nun hastaneye ağır yaralı olarak geldiğini ve burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığını bildirdi. Osmaniye Devlet Hastanesi'nde tedavisin ardından Balcalı Hastanesi Başhekimliği'ne gelerek eşinin ölüm haberi alan Aysel Abuşoğlu, gözyaşları arasında Gaziantep'e gitmek üzere hastaneden ayrıldı. Abuşoğlu'nun cenazesi, tabuta konarak Seyhan Belediyesi'ne ait bir cenaze aracı ile Gaziantep'e gönderilmek hazırlandı.

Bu arada, Osmaniye Devlet Hastanesi'nde kaldırılan ve ağır yaralı olduğu belirtilen 1.5 yaşındaki torun Ayşegül Sena'nın da hastanede hayatını kaybettiği bildirildi.

Öte yandan, Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu'nun, Abuşoğlu'nun ailesine taziye ziyaretinde bulunmak üzere Adana'ya geleceği bildirildi.

(HT-OK-Y)