Millet Mankenlerin Sesinden Bıktı

Millet Mankenlerin Sesinden Bıktı

Şarkıcı Linet Yeni Albümüyle Müzik Piyasasına Geri Dönüyor. Verdiği Kilolarla Çok Konuşulan Linet, Önceki Gün Katıldığı Bir Davette Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı.

Millet Mankenlerin Sesinden Bıktı

ŞARKICI LİNET YENİ ALBÜMÜYLE MÜZİK PİYASASINA GERİ DÖNÜYOR. VERDİĞİ KİLOLARLA ÇOK KONUŞULAN LİNET, ÖNCEKİ GÜN KATILDIĞI BİR DAVETTE BASIN MENSUPLARININ SORULARINI YANITLADI.

Yeni görüntüsüyle ilgili, 'Çok mutluyum ama bazen tanımıyorlar beni' diyen Linet, işin sırrının sabırlı davranmak olduğunu söyledi.

SEZEN BENİ BEĞENİYOR

'Yedi yıl aradan sonra 'Pop 2008' adlı yeni albümüyle Türkiye'ye merhaba diyorum' diye konuşan Linet, en büyük desteği Sezen Aksu'dan gördüğünü belirtti: 'Sezen Aksu'nun yazdığı 'Aslan Gibi' şarkısıyla müzik piyasasına aslan gibi döndüm. Herkes Sezen Aksu'yu, Sezen Aksu beni beğeniyor. Bunu 1995'ten beri biliyorum.' Linet, 'Demet Akalın, Ayşe Hatun Önal, Asuman Krause gibi mankenlikten şarkıcılığa geçen isimleri de eleştirdi: 'Yetenek olmazsa mankenden şarkıcı olmaz, ama şarkıcıdan manken olur. Bu isimlerin hepsinin müzik kalitesi sıfırın altında. Böyle bir şey olamaz. Sağdan soldan şarkı alarak bir yerlere gelmeye çalışmasınlar. İnsanların kulağına yazık. Bu seslerden millete artık 'böö' geldi.'