Mıley Cyrus Özür Diledi

Mıley Cyrus Özür Diledi

ABD Bunu Tartışıyor: 15'inde ve Çıplak!15 Yaşındaki Tv Oyuncusu ve Şarkıcı Mıley Cyrus'un Çıplak Resimleri ABD'yi Karıştırdı.

Mıley Cyrus Özür Diledi

ABD BUNU TARTIŞIYOR: 15'İNDE VE ÇIPLAK!15 YAŞINDAKİ TV OYUNCUSU VE ŞARKICI MILEY CYRUS'UN ÇIPLAK RESİMLERİ ABD'Yİ KARIŞTIRDI.

Oyuncunun pişman olup özür dilemesine rağmen medyadaki rekabet hırsının yarattığı ahlaki çöküntü tartışılıyor.

Miley Cyrus'un, Vanity Fair dergisinin fotoğrafçısı Annie Leibovitz'e verdiği 'özel pozlar' ortalığı karıştırdı. Geçen hafta sonu 'Entertainment Tonight' adlı televizyon programını izleyen seyirciler, arada verilen bir reklamla şaşkına döndüler:

Walt Disney kanalının çok beğenilen 'Hannah Montana' adlı çocuk dizisinde başrol oynayan Miley Cyrus'un, Vanity Fair dergisinin fotoğrafçısı Annie Leibovitz'e verdiği 'özel pozlardan' bahsediliyordu. Söz konusu derginin Haziran sayısında yer alacağı ilan edilen resimlerde Cyrus üzerinde sadece saten bir çarşaf bulunduğu halde görülmekteydi.

Derhal internete düşen bu görüntüler pek çok websitesinde tartışmalar yaratırken, Walt Disney yapımcıları ise bu türden bir rezaletin kendi ticari kazançlarına büyük darbe vuracağı endişesine kapıldılar.

HANNA MONTANA DİZİSİ NEDİR?

Çoğunluğu 6 ile 14 yaşları arasındaki çocuklardan oluşan 3 milyon seyirci bu programı düzenli olarak izliyor. Programın yıldızı Miley Cyrus pek çok ergen genç kız için adeta bir rol modeli. Bu programın franchising gelirleri ise genellikle genç kızlara yönelik makyaj malzemesi, ayakkabı ve elbise gibi ürünlerden geliyor. Bu franchising ise Walt Disney şirketine milyar dolarlık gelir getirme potansiyeline sahip.

Disney sözcüsü Patti McTeague ortaya çıkan bu rezalet için Vanity Fair dergisini suçlayarak "Kendi dergi satışlarını artırmak için 15 yaşında bir kızı istismar ettiler." dedi.

Vanity Fair dergisi ve fotoğrafçı Leibovitz'in sözcülüğünü üstlenen Beth Kseniak ise "Miley'nin ailesi ve yardımcıları, çekimler sırasında stüdyoda bulunuyorlardı. Gizli kapaklı yapılan bir şey yok. Fotoğraflar dijital olarak çekildiği için her pozu anında görme imkanına sahiptiler ve oradaki herkes bu resmin Miley'nin doğal ve güzel bir portresi olduğunu düşünmüştü" diyor.

CYRUS ÖZÜR DİLEDİ

Başlangıçtaki amaçları ve demeçleri çok farklı da olsa, ortaya çıkan tepkiler nedeniyle Miley Cyrus şimdi pişman görünüyor.

"Sanatsal olması gerektiğini düşündüğüm bir fotoğraf çekiminde yer aldım. Şimdiyse resimlere bakıp hikayeyi okuyunca çok utanıyorum. Hayranlarımdan özür dilerim." şeklinde bir açıklama yapan Miley

Cyrus'un özellikle son aylarda Oscar ödül törenlerinden American Idol yarışmasına kadar pek çok yerde görünmeye başlamıştı.

güncel

Ergenlik çağında gelen şöhret ve para hırsı Miley Cyrus'un ilerki yıllarda da pek çok skandalın ortasında yer alabileceğini düşündürüyor

Kaynak: Gecce