Milas Belediyesi 910 Bebeğe "Hoşgeldin" Dedi

Milas Belediyesi 910 Bebeğe "Hoşgeldin" Dedi

Milas Belediyesi 910 Bebeğe 'Hoşgeldin' Dedi
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Muğla Milas’ta yaklaşık bir yıl önce belediyenin yeni bir sosyal projesi olarak hayata geçirilen ‘Hoşgeldin Bebek’ projesi kapsamında 190 bebek ve ailesine ulaşıldı.

Muğla Milas'ta yaklaşık bir yıl önce belediyenin yeni bir sosyal projesi olarak hayata geçirilen 'Hoşgeldin Bebek' projesi kapsamında 190 bebek ve ailesine ulaşıldı…

Milas Belediyesi tarafından Şubat ayı içerisinde hayata geçirilen ve Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen, Milas'ta doğan her bebeğe, doğduğu andan itibaren, doktor, hemşire ve gıda mühendisinden oluşan bir ekip tarafından, evinde ziyaret edilerek başlanılan ve aileyle tanışma, bebek bakımı ve gelişimi ile ilgili her tür bilgilendirme ve süreç içinde çıkacak her sorunda başvurarak yardım alma hizmetlerini kapsayan "Hoş geldin Bebek" projesi devam ediyor.

10 ay gibi bir sürede 458 kız 452'de erkek olmak üzere toplam 910 bebeğe "hoş geldin" diyen Milas Belediyesi, ayrıca ailelere bebek bakımı ve gelişimi hakkında da bilgiler aktarıyor ve bebekler için hazırlanmış birer hediye paketi veriyor.

Devam etmekte olan proje hakkında açıklama yapan Dr. Cemal Çelikdemir, "Ziyaret ettiğimiz her aileye Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat'ın 'hayırlı olsun' dileklerini ileterek, kendisinin bebeklerimiz adına hazırlattığı hediyeleri takdim ediyoruz. Kapılarını bize açan değerli annelerimize ve ailelerine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ulaşılamayan ailelerimiz bizlere müdürlüğümüzün 0533 050 31 99 nolu telefonu arayarak bu hizmetten ücretiz olarak yararlanabilirler. Büyüyen ve gelişen Milasımızda yeni bebeklerimizle birlikte tüm ailelerimize mutluluk, sağlık ve huzur diliyoruz" dedi. - MUĞLA

Milas Belediyesi 910 Bebeğe 'Hoşgeldin' Dedi
Milas Belediyesi 910 Bebeğe 'Hoşgeldin' Dedi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title