Mılan, 2007 Yılında Kazandığı Başarıları Kutladı

Serie A Ligi Takımlarından Milan, 2007 Yılında Kazandığı Şampiyonlar Ligi ve Süper Kupa Şampiyonluklarını Yeni Yılın İlk Maçı Olan Napoli Karşılaşması Öncesi Kutladı. Milan Teknik Direktörü Ancelotti ve Takım Kaptanı Maldini, Ellerinde Kazandıkları Kupalarla Sahaya Çıktı.

Mılan, 2007 Yılında Kazandığı Başarıları Kutladı

Serie A Ligi takımlarından Milan, 2007 yılında kazandığı Şampiyonlar Ligi ve Süper Kupa şampiyonluklarını yeni yılın ilk maçı olan Napoli karşılaşması öncesi kutladı. Milan Teknik Direktörü Ancelotti ve takım kaptanı Maldini, ellerinde kazandıkları kupalarla sahaya çıktı.

Milan Kulübü Başkanı Silvio Berlusconi, taraftarlara hitaben yaptığı konuşmada, Milan'ın büyüklüğünün tartışılamayacağını belirterek, "Bu güzel kutlamada sizlerle birlikte olmaktan mutluyuz ve 20 yıl önce başladığımız bu mücadelede elde ettiğimiz başarılarla gurur duyuyoruz. 2007 yılında Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu ve Süper Kupa'yı kazanarak bir kez daha en güçlü olanın Milan olduğunu göstermiş olduk. Ayrıca şanssızlıklar, kıskançlıklar ve adaletsizlikler karşısında ayakta kalmayı başardık ve işte siz

taraftarlara verebileceğimiz en güzel hediye olan bu önemli kupaları kazandık" dedi.

(DK-İY-OK-S)