Mikkel Hess, Yes Boss ile Ghetto'da

Mikkel Hess, Yes Boss ile Ghetto'da

'Yes Boss' Parçasıyla Mtv'de Bir Numara Olan Ünlü Davulcu Mikkel Hess, 'Hess İs More' Projesiyle 3 Gecce Üst Üste Ghetto Sahnesinde Olacak.

Mikkel Hess, Yes Boss ile Ghetto'da

'YES BOSS' PARÇASIYLA MTV'DE BİR NUMARA OLAN ÜNLÜ DAVULCU MİKKEL HESS, 'HESS İS MORE' PROJESİYLE 3 GECCE ÜST ÜSTE GHETTO SAHNESİNDE OLACAK.

2006 yılı sonunda çıkardığı albümle Avrupa müzik listelerinin zirvesine yerleşen, "Yes Boss" parçasıyla MTV'de bir numara olan ünlü davulcu Mikkel Hess, "Hess is More" projesiyle 3 gecce üst üste Ghetto sahnesinde olacak.

Yeni nesil Avrupa cazının en tanınmış davulcularından biri olan Mikkel Hess, 2006 sonunda çıkardığı albümüyle büyük yankı uyandırdı. Albümde yer alan "Yes Boss" parçası bugün MTV ve tüm Avrupa radyolarının zirvesinde yer alıyor. Yaptığı besteler, en popüler reklam ve sinema filmlerinde kullanılan Mikkel Hess, "Hess is More" projesiyle 12-13-14 Nisan'da Ghetto'da...

Müzikal virtüözlüğü sayesinden pek çok enstrümanı ustalıkla çalan Hess, caza olan tutkusu ve deneysel electronica'ya hakimiyeti ile orijinal, hiptonik ve zamanın ötesinde bir eğlence sunuyor.

Canlı performanslarıyla Roskilde, Exit, Transmusicale gibi festivallerin de gözdesi olan "Hess is More", etkileyici görselleri ile sadece kulakları değil, gözleri de hayrete düşürüyor.

Peki onları bu kadar özgün bir yolda ilerleten, özgüven ve güç nereden geliyor? Kendi cevapları: "Her tereddüde düştüğümüzde kendimize şunu soruyoruz; Miles olsaydı ne yapardı?"

Çağrı Sertel Trio

Kendine özgü sitili ve tamamen orijinal kompozisyonlardan oluşan konsepti ile "Çağrı Sertel Trio" trio müziğine farklı bir ses getiriyor. Çağrı Sertel, yazdığı kompozisyonlarda günümüzün kuzey cazı tınılarını kendi lirik müzik anlayışı ve elektro-akustik vizyonu ile harmanlıyor. Grup, 10 Nisan Salı geccesi müzikseverlere başından sona keyif alacakları bir gece sunacak.

Ayhan Sicimoğlu & Latin All-Stars

Latin müziğinin Türkiye fahri konsolosu Ayhan Sicimoğlu bu Çarşamba Latin All Stars ile, kökü binlerce yılık geleneklere bağlı olan afro ritimler, orient kokulu Endülüs ezgileri, kara köklü Amerikan cazı, birkaç damla Fransız parfümü ve 70'lerin Latin köklü eski "Türk aranjmanları"ndan oluşan nefis bir kokteyl ile Ghetto'da….

Kaynak: Gecce