Middlesbrough - Manchester United: 2 - 2

Şampiyonlar Ligi ve Premier Lig'de rakip tanımayan Manchester United'ı Middlesbrough durdurdu. Güçlü rakibiyle 2-2 berabere kalan Kırmızı - beyazlılar, şampiyonluk yarışının heyecan kazanmasını sağladı.

Middlesbrough - Manchester United: 2 - 2

Şampiyonlar Ligi ve Premier Lig'de rakip tanımayan Manchester UnitedMiddlesbrough durdurdu. Güçlü rakibiyle 2-2 berabere kalan Kırmızı - beyazlılar, şampiyonluk yarışının heyecan kazanmasını sağladı.

Riverside'taki maça Tuncay'ın yerine Afonso Alves ilk onbirde başladı. İlk gol Manchester United'in yıldızı Ronaldo'dan geldi. Bu golden sonra sahneye çıkan geçen haftanın şanssız ismi Afonso Alves, maça beraberliği getiren isim oldu. Brezilyalı yıldız, ikinci yarıda Middlesbrough'yu öne geçirdi. Ancak Southgate'in öğrencileri bu üstünlüğü koruyamadı ve Rooney'nin golüyle maç 2-2 sona erdi. Tuncay ise son bölümlerde oyuna girdi ama etkili olamadı.

Manchester United, bu beraberliğin ardından puanını 77'ye yükseltti ama dün Manchester City'i yenen Chelsea'nin puan farkını 3'e indirmesini engeleyemedi.

Kaynak: CHA