Mhp Haberleri

Mhp haber, Mhp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mhp 11.5.2020
MHP'li Büyükataman'dan Akşener'e taban cevabı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in "MHP ile tabanlarımızın aynı olduğunu söylemek zor" sözlerine karşılık, "Milliyetçi Hareket Partisi'nde taban yoktur, dava arkadaşlarımız vardır, tavan yoktur, ülkücü şuur hakimdir" dedi.
Mhp 10.5.2020
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Türkiye, adalete dayalı bir dünya sisteminin kurulmasına öncülük edecek" Türkiye'nin koronavirüs sonrası ilk 3 gündem başlığının sorulması üzerine Kurtulmuş, şunları kaydetti: "Koronadan sonraki döneme ilişkin bakış açımızı bu süreç içerisinde bir şekilde ortaya koyduk. Birincisi sağlık alanı. Türkiye, çok güçlü bir sağlık sistemine sahip olmasının, sağlık teknolojilerinde ciddi bir şekilde hemen kendi ventilatörümüzü üretecek bir güce sahip olmamızın ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Bu alandaki gücümüz ilk andan itibaren bütün dünya tarafından hissedildi. İkinci alan yeni normal. 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.' diyoruz ya insani sadece fiziken yaşatmak değil, insanların kimseye muhtaç olmayacak kadar ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir şekilde hayatını devam ettirebilmesi. Onun için de ilk andan itibaren çok güçlü bir şekilde ekonomik tedbirleri alıyoruz, almaya devam edeceğiz. Fabrikaların, esnaf ve sanatkarımızın, insanlarımızın çarklarının dönmesini temin edecek bir yapı içerisindeyiz. Bundan sonraki gündemimiz bu olacaktır. Bir başka önemli alan da toplumsal psikolojinin diri tutulması. Bu 3 alana başından beri çok dikkat ediyoruz. Bu normalleşme yani pazartesiden itibaren berberlerin, AVM'lerin ve bazı yerlerin açılması, Cumhurbaşkanımızın ilan ettiği normalleşme takviminin işlemesiyle birlikte bu alanların hepsi çok önemli olacak. Bundan sonra Türkiye siyasetinin en belirgin unsurlarından birisi de dünyada yeni, adil bir küresel sistemin kurulması için öncülük yapmak ve sözcülük etmektir. 'Dünya beşten büyüktür.' diyorduk ya işte onun uygulaması. Küresel finansal ve küresel siyasal bir mimariye ihtiyaç var. Türkiye bu konuda hakkaniyete, adalete dayalı bir dünya sisteminin kurulması için öncülük edecek." "MHP son derece açık bir şekilde koşulsuz bir destek veriyor" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın açıklamalarının sorulması üzerine Kurtulmuş, şu yanıtı verdi: "Sayın Semih Yalçın'ın tweetleri -sonradan ifade edildi zannediyorum- Sayın Bahçeli'nin daha önceki yıllarda söylediği sözlerden alınmış bir takım pasajlar.
Mhp 10.5.2020
9 Mayıs 2020 Haberleri
9 Mayıs 2020 Manşet Haberleri.
Mhp 9.5.2020
Bakan Albayrak'tan MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye teşekkür
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye ekonomiye ilişkin verdiği destek mesajlarından dolayı teşekkür etti.
Mhp 9.5.2020
Bakan Albayrak'tan, MHP lideri Bahçeli'ye teşekkür telefonu
HAZİNE ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye, ekonomiye ilişkin mesajlarından dolayı teşekkür etti.
Mhp 9.5.2020
Bakan Albayrak'tan MHP Lideri Bahçeli'ye teşekkür telefonu Açıklaması
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi telefonla arayarak, ekonomiye ilişkin verdiği destek mesajlarından dolayı teşekkür etti.
Mhp 9.5.2020
FLAŞ
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi telefonla arayarak, ekonomiye ilişkin verdiği destek mesajlarından ötürü teşekkür etti.
Mhp 9.5.2020
Bakan Albayrak: "(Devlet Bahçeli'nin açıklamaları) Bu destekle aşamayacağımız badire yoktur.
Bakan Albayrak: "(Devlet Bahçeli'nin açıklamaları) Bu destekle aşamayacağımız badire yoktur. Size ve şahsınızda MHP ailesine şükranlarımı sunarım.
Mhp 9.5.2020
Bakan Albayrak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi telefonla arayarak, ekonomiye ilişkin verdiği...
Bakan Albayrak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi telefonla arayarak, ekonomiye ilişkin verdiği destek mesajlarından ötürü teşekkür etti.
Mhp 9.5.2020
Bahçeli: "Türkiye, geleceğin büyük ve güçlü ülkesidir"
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye, geleceğin büyük ve güçlü ülkesidir.
Mhp 9.5.2020
Bahçeli: IMF heyetiyle kulis yapanlar, Türkiye ekonomisine atıp tutuyorlar
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "IMF heyetiyle otel lobilerinde kulis yapanlar, Türkiye ekonomisine atıp tutuyorlar.
Mhp 9.5.2020
Bahçeli: "CHP ekonomik tetikçilere, demokrasi düşmanlarına, küresel tefecilere, vatansız fesat...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye bir felaketin kuşatmasını yarmak için adeta çırpınıyor.
Mhp 9.5.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Ekonomik kriz-sosyal çalkantı-siyasal bunalım-darbe mekaniği Türk...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Ekonomik kriz-sosyal çalkantı-siyasal bunalım-darbe mekaniği Türk milletinin ve Cumhur İttifakı'nın kutlu varlığıyla altüst edilmiş, oyun bozulmuştur.
Mhp 9.5.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "2000 ve 2001 krizlerinde hangi ayak oyunları, hangi karanlık senaryolar...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "2000 ve 2001 krizlerinde hangi ayak oyunları, hangi karanlık senaryolar devreye alındıysa şimdilerde benzerleri uygulanmaktadır.
Mhp 9.5.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Covid-19 yeni bir dünyanın kilitlerini açmış, yeni bir kavrayışın...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Covid-19 yeni bir dünyanın kilitlerini açmış, yeni bir kavrayışın temellerini atmıştır.
Mhp 9.5.2020
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Türkiye bir felaketin kuşatmasını yarmak için adeta çırpınıyor.
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Türkiye bir felaketin kuşatmasını yarmak için adeta çırpınıyor.
Mhp 9.5.2020
FLAŞ
MHP Genel Başkanı Bahçeli: Türkiye bir felaketin kuşatmasını yarmak için adeta çırpınıyor.
Mhp 9.5.2020
FLAŞ
MHP Genel Başkanı Bahçeli: Türkiye bir felaketin kuşatmasını yarmak için adeta çırpınıyor.
Mhp 9.5.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Depboylu'dan Anneler Günü mesajı Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, "Telefonun karşısında bizi hasretle, sevgiyle kucaklamaya hazır olan annelerimize bizim için ne kadar değerli olduklarını hissettirelim." ifadelerini kullandı.
Mhp 9.5.2020
Edirne'den kısa kısa
İlçede bir ilki gerçekleştirdiklerini aktaran Helvacıoğlu, şunları kaydetti: "Alparslan Türkeş Meydanı'nı yenilerken çöp toplama sistemini de değiştiriyoruz. Yeraltı çöp konteyneri ile bu bölgedeki sorunu çözüyoruz. Daha temiz bir Keşan, daha temiz bir gelecek için Alparslan Türkeş Meydanı'na ilk yer altı çöp konteynerimizi monte ettik. Yeraltı çöp konteynerleri ile daha hijyenik koşullarda daha fazla atığın toplanması hedefliyoruz, modern yeraltı çöp konteyneri sistemi ile atıkları yeraltında izole ederek koku ve görsel kirliliği ortadan kaldırıyoruz." Bu arada, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Keşan Belediyesi'ne hibe edilen konteyner yıkama ve dezenfekte aracı düzenlenen törenle tanıtıldı. Törene, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Helvacıoğlu, Yenimuhacir Belediye Başkanı Mustafa Türker, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ve MHP Keşan İlçe Başkanı Ümmet Yavaş ve STK temsilcileri katıldı.
Mhp 9.5.2020
Anneler Günü'ne doğru
Annelerin karşılıksız sevgi ve sonsuz özverinin simgesi olduğunu ifade eden Pekcanlı, açıklamasında şunları kaydetti: "Hayata gözümüzü açtığımız andan itibaren ; sevgi dolu yüzü, merhameti, ve eşsiz şefkati ile karşılaştığımız annelerimizin bu anlamlı gününü kutluyorum. Ülkemizde 1955 yılından itibaren kutlanan anneler günü bu yıl 10 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde pandemi ortamında annelerinin kokularına hasret kalan sağlık emekçisi ve güvenlik mensubu annelerimizin, vatanı için toprağa düşmüş evlatlarımızın annelerinin gazilerimizin annelerinin, karşılıksız sevgi ve sonsuz özverinin simgesi olan bütün annelerimizin, anne adaylarımızın anneler gününü kutluyorum." MHP Edirne İl Başkanı Tercan MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Anneler Günü mesajı yayımladı.
Mhp 8.5.2020
MHP Kayseri İl Başkanı Tok'tan Anneler Günü mesajı
Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, pazar günü kutlanacak Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mhp 8.5.2020
Bakan Koca'dan MHP lideri Devlet Bahçeli'ye teşekkür
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye sosyal medya üzerinden teşekkür etti.
Mhp 8.5.2020
Bakan Koca'dan Bahçeli'ye teşekkür
Bakan Fahrettin Koca, Twitter hesabı üzerinden sağlık çalışanlarına destek veren, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkür etti.
Şu an buradasınız: Mhp Haberleri | Mhp Haber - Haberler - Sayfa 8 - Mhp haberleri, son dakika mhp haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanı Erdoğan: 16 -17 -18- 19 Mayıs tarihlerinde yine sokağa çıkma kısıtlaması....
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.5.2020 18:01:30. #1.14#
title