Mhp Haberleri

Mhp haber, Mhp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mhp 19.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor
Törene, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ile MHP İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım da katıldı.
Mhp 19.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Trakya'da kutlanıyor
Törene Gençlik ve Spor İl Müdürü Selim Ak, MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, AK Parti Edirne Kadın Kolları Başkanı Nergiz İnce, AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan, Gençlik ve Spor İl Müdür yardımcıları Murat Ulaşdır ve Zekeriya Bayrak katıldı.
Mhp 19.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor
Vali Erdoğan Bektaş, törenin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın kutlandığını belirterek, "Anadolu'da başlayan Kurtuluş Savaşı arkasından Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşu ile gerçekleşen bağımsızlık arayışı ve sonrasında gençlerimize hediye edilen bir gençlik bayramı. Ülkemiz bütün dünyada olduğu gibi ciddi bir pandemi süreci yaşıyor. Daraltılmış bir bayram kutlaması yaptık." Bartın Bartın Cumhuriyet Meydanı'nda 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen törende, Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emine Koçoğlu tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk bırakıldı Törene, AK Parti il Başkanı Turhan Kalaycı, MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ile bazı daire müdürleri katıldı.
Mhp 19.5.2020
Çanakkale?de 19 Mayıs, sosyal mesafli kutlandı
Cumhuriyet Meydanı'ndaki törene, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, MHP İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve vatandaşlar katıldı.
Mhp 19.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
Atatürk'ün, Türk gençliğine emanet ettiği 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Edirne'de, düzenlenen törenle kutlandı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kent merkezindeki Atatürk Anıtı'nda gerçekleştirilen törende, çelenk konuldu, saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu. Törene Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Selim Ak ve müdürlük görevlilerinin yanı sıra MHP İl Başkanı Zakir Tercan ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nergiz İnce de katıldı.
Mhp 19.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor
Törene MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin de katıldı.
Mhp 19.5.2020
Sarıgöl'de 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması
Törenlere İlçe Gençlik ve spor Müdürü Gökhan Yıldırım, Sarıgöl AK Parti İlçe Başkanı Erdoğan Büyüldinç, Sarıgöl MHP İlçe Başkanı Ahmet Budanlı, Sarıgöl CHP İlçe Başkanı Halil Eryılmaz, Sarıgöl İYİ Parti İlçe Başkanı Serdar Adıgüzel katıldı.
Mhp 18.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi Karabük Temsilcisi Serap Karaoğlu da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Mhp 18.5.2020
Yeniden Refah Partisinden "Memleket Masası" değerlendirmesi Açıklaması
Çözümü olmayan tarafların bulunduğu, çözümlerin konuşulmadığı masadan bir sonuç çıkmayacağı savunulan açıklamada, bu teklifin AK Parti ve MHP'nin olumsuz cevap vermesiyle sonuçsuz kalan bir çağrı olarak siyasi hayatta yerini aldığı belirtildi.
Mhp 18.5.2020
Milletvekili Esin Kara: "Meşrubatlardaki şeker miktarı azaltılmalı"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Esin Kara, şekerli meşrubatların içerdikleri şeker miktarının azaltılması amacıyla gerekli şartların incelenmesi için Türkiye Büyük Millet Meclisine (TBMM) araştırma önergesi verdi.
Mhp 18.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
CHP ve MHP Kayseri il başkanları, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mhp 18.5.2020
Edirne'den kısa kısa
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Mhp 18.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
MHP İl Başkanı Hasan Mısırlıgil de Türk milletinin tarihte eşi benzeri görülmemiş kahramanlık destanları yazdığını hatırlattı.
Mhp 18.5.2020
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den 19 Mayıs mesajı Açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye üzerinde kirli oyun kurup iş birlikçi figüranları sahneye süren, kindar ve kifayetsiz muhterislerle senaryo hazırlayıp her fırsatta servis eden iç ve dış mahfillere en uyarıcı cevap, 19 Mayıs 1919'un zamanlar üstü mesajında saklıdır.
Mhp 18.5.2020
Bahçeli'den '19 Mayıs' mesajı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Kovid-19 salgınından dolayı arzu ettiğimiz kutlamaları yapamasak da, 19 Mayıs'ın irade ve irfan kudreti milli gönüllerde hamd olsun ilk günkü kadar müessirdir" dedi.
Mhp 18.5.2020
MHP Lideri Bahçeli'den 'Memleket Masası' tartışmalarına ilişkin açıklama
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Milletvekili transfer borsası kurup korsan siyaset ticaretine bel bağlayanların Gazi Meclisimizin saygınlığına gölge düşürme çabaları Türkiye'nin ayak bağı ve ağır yüküdür" dedi.
Mhp 18.5.2020
MHP Domaniç İlçe Başkanı Halil İbrahim Türkmen hayatını kaybetti
MHP Domaniç İlçe Başkanı Halil İbrahim Türkmen, geçirdiği kalp krizi sonucu 61 yaşında vefat etti.
Mhp 17.5.2020
RTÜK'ten "Muhalifse Kes Cezayı" başlıklı habere yalanlama
RTÜK, bir gazetenin 15.05.2020 tarihli manşetinde yer alan "Muhalifse Kes Cezayı" başlıklı haberin gerçekleri yansıtmadığını ve hukuki hakların saklı kalması kaydıyla haberin tekzip edildiğini açıkladı. RTÜK'ten gazeteye gönderilen tekzip metninde şu ifadelere yer verildi: "'Muhalif TV'lere göz açtırmayan RTÜK, yandaşı koruyor' üst başlıklı ve 'FOX, Halk TV ve Tele 1'e ceza yağdıran RTÜK, ölüm tehditleri savrulan kanalı, bırakın ceza vermeyi, gündemine bile almadı!' alt başlığıyla duyurulan 'Muhalifse Kes Cezayı' başlıklı Sözcü Gazetesi'nin manşeti mesnetsiz, gerçek dışı ve hayal mahsulüdür. Anılan haber araştırılmadan, sorumsuzca ve basın meslek ilkeleri ayaklar altına alınarak art niyetli olarak kaleme alınmıştır. Ulusal bir gazete olan Sözcü'nün basın ahlak esaslarını ayaklar altına alarak Anayasal bir kurum olan RTÜK'ü, başkanını ve üyelerini haksızca hedef alması ve gerçekleri saptırması bir kamu görevi olan gazetecilik mesleğine yakışmamaktadır. RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, haberde bahsi geçen Üst Kurul toplantısına 3 ay önceden belirli İstanbul'daki bir divan toplantısına başkanlık etme görevi nedeniyle mazeret bildirerek katılmamıştır. Haberin gazetede yayımlandığı gün bir canlı yayın programına katılan RTÜK Başkanı Şahin, bahse konu yayının raporlandığını ve Üst Kurul gündemine geleceğini deklare etmiştir. Öte yandan Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, TBMM'de grubu bulunan siyasi partilerin oy oranlarına göre belirlenen kontenjanlardan seçilen üyelerle görev yapmaktadır. Halen RTÜK'te 4 AK Parti, 2 MHP, 2 CHP ve 1 HDP kontenjanından seçilen üye vazife yürütmektedir.
Mhp 17.5.2020
Haftanın tarihine bakış
2019- Siyasi parti liderleri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yıl Törenleri için Samsun'da bir araya geldi. Tütün İskelesi'ndeki törende Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Mhp 16.5.2020
Siyasi parti ve sivil toplum örgütleri terör saldırısını kınadı
Toplumu şiddet ve baskı altına almaya çalışan hiç bir zihniyete müsamaha gösterilmeyeceğini ifade eden Türkmenoğlu, şunları kaydetti: "Bölge halkımız, bütün gerçekleri artık çok rahat bir şekilde görmüştür. Kendileri için savaştıklarını zannettikleri illegal yapıların, aslında kendilerini yok etmeyi planladıklarının farkına varmıştır. Devletimiz çok güçlüdür ve hükümetimiz bu illegal yapılarla mücadelede bugüne kadar hiç olmadığı kadar kararlıdır. Tek amaçları mağdur insanlarımıza yardım götürmek olan ekibimizde şehit olan gönüllümüze ve sivil vatandaşımıza Allah'tan rahmet, yaralımıza ise acil şifalar diliyorum. Saldırıyı nefretle kınıyoruz." MHP İl Başkanı Salih Güngöralp da terör saldırısını lanetleyerek, "Belediye çalışanı kardeşlerimizin böyle haince katledilmesi kabul edilemez.
Mhp 15.5.2020
Bahçeli'den 'Memleket Masası' önerisine tepki: Çirkin bir tuzağın varlığına açıkça delil teşkil...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 'Memleket Masası' projesine ilişkin, "Milli ve ahlaki değerlerden mahrum siyasi güruhun ülkemize istikamet çizme gayretkeşliği çiğ bir tezgahın, çirkin bir tuzağın varlığına açıkça delil teşkil etmektedir"...
Mhp 15.5.2020
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy Erzurum'un turizm potansiyelini değerlendirdi Açıklaması
Erzurum Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre Bakan Ersoy, AK Parti Erzurum milletvekilleri Recep Akdağ, Zehra Taşkesenlioğlu Ban, Selami Altınok ve İbrahim Aydemir ile MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın'ın yanı sıra partilerin il başkanlarıyla video konferans yöntemiyle görüşme yaptı.
Şu an buradasınız: Mhp Haberleri | Mhp Haber - Haberler - Sayfa 5 - Mhp haberleri, son dakika mhp haber ve gelişmeleri burada. CHP Grup Başkanvekili Özel, gündemi değerlendirdi Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 01:41:04. #1.14#
title