MHP Tavas İlçe Başkanı Veli Çıtışlı:
Haberler » Yerel » Haber

MHP Tavas İlçe Başkanı Veli Çıtışlı:

Milliyetçi Hareket Partisi Tavas İlçe Başkanı Veli Çıtışlı, Referandum Öncesi Başlattıkları Çalışmaları, Belde ve Köylere Yaptıkları Ziyaretlerle Devam Ettirdiklerini Söyledi.

MHP Tavas İlçe Başkanı Veli Çıtışlı:

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tavas İlçe Başkanı Veli Çıtışlı, referandum öncesi başlattıkları çalışmaları, belde ve köylere yaptıkları ziyaretlerle devam ettirdiklerini söyledi.

MHP Tavas İlçe teşkilatı, haftalık yönetim kurulu toplantısını bu hafta Karahisar beldesinde yaptı.

İlçe Başkanı Çıtışlı, toplantıda yaptığı konuşmada, yönetim kurulu toplantılarını belde ve köylere kaydırarak renklendirdiklerini ifade ederek,

"Genişlettiğimiz yönetim kurulu toplantılarımıza ilçe dışında devam ediyoruz. Referandumla başlayan çalışmalarımızı belde ve köylere yaptığımız ziyaretlerle devam ettiriyoruz. Seçimden seçime değil, her zaman sizlerle birlikteyiz. Söylemek istediklerinizi dinlemek ve gereğini yapmak için buradayız. Bunun yanında bildiklerimizi sizlerle paylaşmak için buradayız" dedi.

Kızılcabölük Belediye Başkanı Abdülkadir Uslu da herkesin sandığa gidip demokratik yollardan tepkisini ve taraflılığını göstermesi gerektiğini bildirdi.

- DENİZLİ