MHP'nin Boyabat Belediye Başkan Adayı Adayı Bilal Şimşirgil Tanıtıldı

MHP'nin Boyabat Belediye Başkan Adayı Adayı Bilal Şimşirgil Tanıtıldı

Türkiye Genelinde 2009 Mart Ayında Yapılacak Yerel Seçimlere 9 Ay Kala Siyasi Partilerin Belediye Başkan Aday Adayları Yavaş Yavaş Belli Olmaya Başladı.

MHP'nin Boyabat Belediye Başkan Adayı Adayı Bilal Şimşirgil Tanıtıldı

Türkiye genelinde 2009 Mart ayında yapılacak yerel seçimlere 9 ay kala siyasi partilerin belediye başkan aday adayları yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Boyabat İlçe Başkanlığı düzenlediği bir toplantıyla belediye başkan aday adayını tanıttı. Parti binası toplantı salonunda düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan Boyabat MHP İlçe Başkanı Fahri Ulusoy, yeni dönem Boyabat Belediye Başkan adaylarının Bilal Şimşirgil olduğunu söyledi. Ulusoy, Boyabat Belediyesi'ni devralma zamanları geldiğini belirterek, "Bütün arkadaşlarımızın ve partililerimizin yapacakları ortak bir çalışmayla yeni dönemde başkan koltuğuna adayımızı oturtacağız. Akabinde hakkımız olan ve ilçemizin ihtiyacı olan hizmetleri de bir bir gerçekleştireceğiz." diye konuştu.

Belediye Başkanı aday adayı Bilal Şimşirgil ise, ülkesini ve ilçesini seven tüm milliyetçilerin adresinin MHP olduğunu ifade ederek, "Artık daha emin ve güçlü adımlarla önümüzdeki yolları kat edeceğiz. Hizmette sınır yoktur, kişisel bir bakışla değil toplumsal bir bakışla sorunları çözüme kavuşturacağız. Başarımızı da yeni dönemde hep birlikte kutlayacağız." şeklinde konuştu.